Rüyada Havlu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada havlu görmek, insanın karşısına çıkacak bir kısmet olarak değerlendirilir. Bu kısmet kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Bekar bir insana hayırlı bir eş, işsiz bir insana iyi bir gelir kapısı olarak yorumlanır. Rüyasında başkalarınınkini kullandığını gören kişinin karşısına hayatta bir çok fırsatlar çıkacaktır. Yeni ise hayatınıza yeni bir sayfa açacaksınız demektir. Yeni bir işe girebilirsiniz. Hayatınızda yeni güzelliklerin arefesinde olabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışıp hayatınıza farklı bir yön verebilirsiniz. Eğer bembeyaz ise iyiye işarettir. Çeyiz hazırlığında olduğunuzu da gösterir. Uzun süredir hazırladığınız çeyizin kullanım vakti gelecek karşınıza hayırlı bir kısmet çıkacaktır.

Rüyada Renkli Havlu Görmek

Görülen renklere göre farklı anlamlar taşır. Beyaz olan iyi haberi, yeşil olan dini inancı, siyah olan da kötü gelişmeleri simgeler. Uzun uğraşlarla emek verdiğiniz bir konuda artık pes edeceğinizi söyler.

Rüyada Kirli Havlu Görmek

Yanlış işlerle meşgul olduğunuzu gösterir. Bu duruma sizi çevrenizdeki insanlar sürüklüyor gibi görünüyor. Çevrenizdeki art niyetli insanlara karşı dikkatli olun yoksa size daha büyük hatalar yaptıracaklar. Siz bu kişilerin kim olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Ayrıca maddi açıdan darlığa, yoksulluğa işarettir. Maddi durumunuzda bozulmalar olabilir.

Diğer ögelere göre farklı anlamlar taşır. Rüyada birinin size kirli vermesi sizi kötü bir takım işlere çekmeye çalıştığını gösterir. Başka bir yoruma göre bir arkadaşınızın hakkında dedikodu yaptığınızı gösterir. Yaptığınızın yanlış olduğunun siz de farkına vardınız. Şimdi de dedikodunun vermiş olduğu vicdan azabı ile mücadele etmeye çalışıyorsunuz.

Rüyada havlu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status