Rüyada Hasır Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada hasır görmek, arkadaş çevrenizin kalabalıklığına ve onlarla olduğunuz bir ortama işarettir.

Rüyasında üstünde gören kimse yaptığı bir işin pişmanlığını yaşamaktadır. Sade bir hayatı özlediğinizi gösterir. Bu kişi rızkını alın teri ile kazanan bir kimsedir. Çevresince sevilen itibarlı bir kimsedir. Sıkıntıların son bulacağını gösterir. Rüyasında kıbleye doğru serdiğini gören kimsenin dininde boşluklar vardır ve bu kişi imana davet ediliyordur.

Yırtılmış, eski olması, yokluğu gösterir. Siz yada etrafınızda yokluk çeken insanlar bulunuyor. Bunları bulup yardım eli uzatmanız gerekir. Ekonomik anlamda darlığa düşebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin bu aralar. Yoksa etraftan borç istemek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Hasır Örmek

Doğallığı ve mütevaziliği simgeler. Siz mütevazi bir insanısınız ve gösterişten haz etmiyorsunuz. Siz çok tok gözlü bir insansınız ve çocuklarınızda kanaatkar insanlar olmaya aday. Üstüne başına sardığını gören kimse bencildir biridir ve kendisinden başkasına faydası dokunmaz diye bilinir. Kişiye evlilik yakın demektir. Bu tür rüyalar genelde iyiye yorulur.

Rüyayı gören anne kısa zamanda helal paraya kavuşur ve maddi açıdan asla sıkıntı düşmez. Ancak rüya sahibinin sağlık açısından dikkatli olması gerekmektedir çünkü oldukça hassas bir yapıya sahipsiniz. Eğer vücut sağlığınıza gereken önemi gösterirseniz çok mutlu bir hayat sizi bekliyor olacak. Hayatta canınızı sıkan her türlü sorun kısa sürede çözülecek ve oldukça sevilip sayılan bir kişi olacaksınız. İş ve arkadaş çevrenizde de saygınlığınız artacak ve bu saygınlık hep sürecektir.

Ayrıca bu tür rüyalar mal varlığı, evlatların hayırlı olması ve geçirilecek güzel bir ömür olarak da yorumlanır. Rüya sahibi anne ya da babanın eline beklenmedik ancak hayırlı mal ve para geçer. Aynı zamanda bu rüyalar şan ve şöhrete de işaret olabilir.

Rüyada Hasır Dokumak

Rüyada hasır dokumak, kanaatkarlık ve pişmanlığı simgeler. Hayatınıza sokmaya çalıştığınız insanlara dikkat edin sonradan pişman olabilirsiniz. Bekar bir kişinin dokuduğunu görmesi evlenip yuva kuracağına ve hayırlı bir eşi olacağını söyler.

Rüyasında evinin her yerine serdiğini gören kimse çok değerli bir insandır, manevi yönü çok gelişmiş bir kişidir. Bu kişinin insanı değerleri çok gelişmiştir. Öğrencinin kendini üstünde görmesi okuluna gereken özeni göstermezse sefil bir hayat yaşayacağını gösterir.

Rüyada hasır görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status