Rüyada Hapishane Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada hapishane görmek, mutsuzluk demektir. Yaklaşan sorunları ve sıkıntıları temsil eder. Çok dikkatli davranmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Kişinin uzun ömürlü olacağına ve sevdikleriyle daha nice zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyasında kendi istediği ile girdiğini gören kimse kendini bazı kötülükler korumak istemektedir. Tamamen kapalı olana girdiği görmesi kara haberlere, büyük pencereli ışık alan bir hapishaneye girildiğinin görülmesi de umuda ve kurtuluşa işarettir. Ölü bir yakınını burada gören kimsenin o ölen yakının dünyada borçlu olduğu birileri var demektir. Uzak ve kimsenin bilmediği bir yerde olduğunu görmek vefata yorulur. Burada kaldığını gören kadınsa eğer bu evleneceğine yorulur.

Rüyada Hapishaneye Girmek

Dedikodu yapan bir kişi tarafından görülmüşse bu onun günah işlendiğine yorulur. Bu rüya ona dert ve sıkıntı getirecektir. Kurtulduğunu gören kimse dert ve kederlerinden kurtulur. Farklı bir yorum da kişinin dualarının kabul olacağı şeklindedir. Kimsenin işleri bozulur hep ters gider. Ayrılamadığınız bir sevgiliniz var demektir. Bir türlü ondan ayrılamıyorsunuz ve ona saplanmış durumdasınız. Ondan kaçmaya çalıştıkça daha çok bağlanıyorsunuz. Bir çıkmaza girmiş gibisiniz.

Rüyada Hapishaneden Kaçmak

Sıkıntı ve kasveti çağrıştırır. Girip hemen çıkan kimse istediği şeyleri kolayca ele geçirecek demektir. İçinde hapsolduğu düşünceleri vardır bu bu düşüncelerden kurtuluş yolu aramaktadır. Bir öğrencinin görmesi sınıfta kalacağına işarettir. Borç batağına saplanacağınızı işaret eder. Biraz harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Şu sıralar maddi yönden zorlanacak gibisiniz.

Rüyada hapishane görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status