Rüyada Han Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada han görmek, dünya yaşamını gösterir. Rüyada görülen dünya bir uğrak yeri, bir çeşit konaklamadır insanoğlu için.

Yolculuğa işaret eder. Kısa zaman içinde size yol görünüyor. Bu bir iş gezisi yada okul gezisi gibi kısa süreli bir gezi olabilir. Zahmetli bir uğraştan sonra rahata ereceğinizi göstermektedir. Çevrenizden kavgalı olduğunuz kişiler ile şu sıralar barışmanız olası görünüyor. İş, talip, değişiklik ve yolculuk anlamlarına gelir. Uzun süredir görmediğiniz bir yakınınız sizi ziyaret edebilir. Aynı şekilde siz de bir ziyaret için şehir dışına çıkabilirsiniz. Girdiğini gören kimse bir iş yeri açarak ticarete atılacaktır.

Rüyada Handa Kalmak

Tarihi bir unvan olarak görülmüşse erdem sahibi birisi ile tanışacaksınız ve ondan akıl alacaksınız demektir. Bu kişi ak sakallı dede gibi düşünülebilir. Size hayata dair önemli öğütler verecek yol gösterecek bu kişi. Bu aralar zengin varlıklı insanlar ile tanışacaksınız ve onlardan fayda sağlayacaksınız. Rüyasında farklı görünüşlü gören kimse hastaysa vefat eder. Çıktığını gören kimsenin içinde bulunduğu bölgeden uzaklaşma isteği vardır.

Rüyada Hana Girmek

Kötü anlamlar taşıyabilir. Bazen kötü karakterli bir kadın, maddi açıdan açık vermek, yararlı olmayan işlere girilmesi, rahata erme, itibarsızlık gibi anlamlara da gelir. Birisi ile beraber girdiğini gören kimse evlenip dünya evine girer. Dışarı atıldığını gören kimse gereksiz işler yaparak çevresine zarar veren kimsedir. Davranışları etrafta hoş karşılanmıyordur. Yalnızlıktan kurtulup kalabalık ortamlara girileceğini simgeler. Ticari bir han ise, dünya malının artacağına yorulur.

Rüyada han görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status