Rüyada Hamam Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada hamam görmek, birden fazla anlama gelmektedir. Bekar bir insanın görmesi evlenip yuva kuracağına, havuzların sayısınca çocuğu olacağına yorulur.

Sık girip çıkmak yapılan bir günahta ısrarcı olduğunuzu göstermektedir. Girip yıkanıp tertemiz çıktığını gören kişi için hayırlı haberler vardır. Bu rüya bir kadından ya da borçlarınızdan kurtulacaksınız demektir. Zifiri karanlık olması hapis hayatına işaret eder. Rahatlamış bir biçimde güzel kokular yayarak çıktığını gören kimsenin Allah günahlarını affeder. Kalabalık, kadın erkek karışık olduğunu görmek büyük bir günaha , yaşanılan yerde hayasızca bir olayın gerçekleşeceğine yorulur. Bu olay çevre halkı tarafından çok ayıplanacaktır. Ocağının görülmesi hayıra yorulur. Bu kişi makam mevki sahibi olacak olan bir kişidir.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Bir erkek tarafından görüldü ise bu rüya onun mahremine işarettir. Evli ise karısını bekar ise kız kardeşini gösteriyor olabilir. Sıcaklığı kişinin mahreminden dolayı sorunlar yaşayacağını gösterir. Boğucu bir havasının olması sıkıntı ve kederi getirir. Hastanın girmesi hastalığının artacağına, çıktığını görmesi de şifa bulacağına yorulur. Kendine yer edinen birinin bir kadınla günah işlediği söylenir. Bu günah halk arasında gittikçe yayılacaktır.

Rüyada Hamam Gitmek

Kalabalık olması sizin içinde çok rahat biri olduğunuzu gösterir. Hamamda şırıl şırıl suların aktığını görmeniz mallarınızın artacağını göstermektedir. Girilen hamamın soğuk olması rüya sahibinin maddi durumunun iyi olmadığını söyler. Hamamda üzerinize kaynar su döküldüğünü görmeniz ise yaklaşan bir felaketin habercisidir.

Rüyadaki diğer ayrıntılara göre iyiye de yorumlanabilir kötüye de. Genellikle bayanlar tarafından gelen bir sıkıntıya yorulur. Yıkanıp beyaz giysiler giydiğini gördüğünüz kişi vefat edecektir. Cehennemi, düşmanları ve kötü kadınların olduğu yerleri simgeleyebilir.

Rüyada hamam görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status