Rüyada Halı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada halı görmek, dünyevi zenginliğe işarettir. Genellikle iyiye yorulan bir rüyadır. Rızkın bol olması ve zenginliği işaret eder.

Kendisine ait ise o kişi bolluk içinde uzun bir hayat sürecektir. Bu kişi geçimini kolay temin edecektir. Maddi zorluk geçmeyecek ve rahat bir yaşam süreceksiniz. Büyüklüğü ve kalınlığı dünyadaki ömrün uzunluğuna ve rızkının genişliğine yorulur.

Aynı şekilde eski ve ince olması ömrün kısalığına ve fakirliğe işarettir. Rüyada toplamaya çalıştığının görülmesi kişinin yokluğa düşeceğini simgeler. Maddi yönden sıkıntılı günler yaşayacaksınız. Renkli ve desenli olması iyiye işarettir.

Rüyada Halı Yıkamak

Varlıklı bir çevrenizin olduğunu gösterir. Rahatlıkla gezinip bakabilmeniz mutlu gelecek haberlere yorulur. Toplayıp götürdüğünüzü görüyorsanız, yokluğu çağrıştırır. Üzerinden geçip gitme ise, farklı yerlerde bulunacağınızı gösterir. Farklı ülkeler, memleketler görebilirsiniz. Sırtlayıp giden bir kişinin görülmesi o kişinin ömrünün sonuna geldiğini gösterir. Sarılı bir halde ise açık halini görmediyseniz bu geçim sıkıntısı demektir. Zor günler sizi bekliyor.

Rüyada Halı Çırpmak

Dünya malını simgeler. Durumuna göre kişinin maddi durumuyla ilgili yorumlar yapmak mümkündür. Rüya sahibinin ömrünün uzadığına işaret eder. Üstünde tanıdık birinin olması, o kişinin yanlış işler peşinde olduğunu gösterir ve bu kişi ile aranızda sorunlar olacak demektir. Dünya işlerine kendinizi fazla kaptırdığınız şeklinde de yorumlanır. Dünya malına çok önem veriyor manevi yönünüzün gelişimini ihmal ediyorsunuz.

Rüyada halı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status