Rüyada Güvercin Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada güvercin görmek, güzel haber müjde olarak yorumlanır. Güvercin gören kişi güzel müjdeli bir haber alır.

Çok sevineceği bir olay gerçekleşecektir. Kişi çok güzel günler yaşayacaktır. Uzun zamandır beklenen bir olay gerçekleşebilir. Sınava giren birinin sınav sonucu başarıyla sonuçlanabilir. İşle ilgili bir haber bekleniyorsa güzel haberler gelecektir. Güvercin insanların gülmesi, neşelenmesidir. Güvercin güzele yorumlanır.

Rüyada Güvercin Yakalamak

Mal ve mülke sahip olma olarak yorumlanır. Kişinin eline bir para geçer. İş yapıp parasının bekleyenlerin parası gelecektir. Biriktirdiğiniz paranızla ev ya da araba alabilirsiniz. Arabanızı değiştirebilirsiniz. Bir miras yoluyla gelecek paraya sahip olabilirsiniz. Elinde güvercin gören kişi paraya sahip olur. Güvercin bolluk, bereketin simgesidir.

Rüyada Güvercin Uçurmak

Evlilik olarak yorumlanır. Kişi bekarsa yakın bir zamanda evlenebilir. Evlilik için adımlar atılabilir. Kişi mutlu olacaktır. Güvercini seven kişi çok mutlu olacağı bir adım atacaktır. Güvercinin uçması ise kişi kısa süreli bir üzüntü yaşayabilir demektir. Uzakta olan bir tanıdığına ya da sevdiğine özlem duyabilir. Güzel bir haber alacağınızın göstergesidir.

Aynı zamanda beyaz bir güvercinin uçması, güzel bir geleceğe delalet eder. Ölü güvercin ise planlarınızı ertelemek zorunda kalacağınızı ve seyahat planlarınızın önüne engeller çıkacağını gösterir. Bu rüyayı gören bir kişi alacağı bir haber ile mutlu olacak demektir.

Rüyada Kanatsız Güvercin Görmek

Yakında alacağınız haber ya da haberlere dalalettir. Eğer tek başına havada süzülüyorsa güzel bir haber alacaksınız demektir. Yaralı ve zor uçuyor ise kötü ve üzücü haberlerin işaretidir. Bir değil birden fazla güvercinin havada beraber uçtuklarını gördüyseniz aynı anda birçok sevindirici haber alacaksınız demektir. Uçmayan, bir yerde sabit duruyor ise mesaj iletmek istediğiniz birine mesajınızın ulaştığını ve bu mesajın onu sevindirdiğini gösterir.

Rüyada Uçan Güvercinler Görmek

Farklı anlamlara da gelebilir. Israrla birilerine ulaşmaya çalıştığınızı ancak size bir türlü dönmediğini ve uzun bir süre de dönmeyeceğini gösterir. Size doğru uçtuğunu gördüyseniz hayırlı bir kısmetiniz çıkacak ve çok kısa bir süre içinde mutlu bir yuva kuracaksınız anlamına gelir. Çok fazla evlat ve mal edinerek hem neslinizi hem de malınızı uzun yıllar koruyacaksınız anlamına gelir. Evlat kaybetmek ya da eşten veya sevgiliden ayrılmak demektir.

Sağlıklı, büyük ve güzel ise sevdiklerinize kavuşacağınızı gösterir. Sürekli hareket halinde olmak olarak da yorumlanır. Gruplar halinde uçuyorsa uzun bir yolculuğa çıkmaya dalalettir. İş için ya da sadece tatil amaçlı birçok farklı ülkeye giderek yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlarla uzun süre iletişim halinde kalabilirsiniz. Çevreniz genişleyecek ve daha tanınır biri haline geleceksiniz.

Rüyada güvercin görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status