Rüyada Gözyaşı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gözyaşı görmek, hem olumlu hem de olumsuz anlamlar barındırmaktadır. Mutluluk şeklinde yorumlanabileceği gibi büyük üzüntülerin habercisi olarak da nitelendirilebilir.

Bazı sıkıntılar yaşamaya ve bu sıkıntılar sonucunda tecrübeler edinmeye dalalet eder. Çok uzun süren ve dinmeyen ise sıkıntıların da uzun süreceğine işarettir. Çabuk bitiyorsa belli sıkıntılar yaşanacağınız ancak bunların geçici olacağını gösterir. Ailenizden ya da arkadaşlarınızdan bir tanesi size yakın bir zaman içinde üzücü bir haber verebilir. Çocuklarınızdan ya da eşinizden kaynaklanan sorunlar yaşayacaksınız. İş yerinde haksızlığa uğrayıp, bir süre bunu kanıtlayamayacaksınız.

Rüyada Gözyaşı Silmek

Olumlu anlamda da yorumlanmaktadır. Nedeni biliniyorsa mutlu haberler almaya dalalet eder. Uzak yerlerden sizi çok sevindirecek havadisler duyacaksınız. Eğitimi devam edenler için çok başarılı notlarla eğitimi tamamlamaya dalalet eder. İyi insanlarla karşılaşıp çok başarılı işler yapmaktır.

Uzun zamandır ayrı yaşadığınız sevdiklerinizle buluşacağınız anlamına gelir. Ailenizden birinin çok büyük başarılar elde edip sizi çok gururlandıracağı anlamına gelir. Maddi anlamda büyük kazançlar elde edip huzur ve refah içinde yaşamak demektir.

Rüyada Gözyaşı Dökmek

Yapılan hatalardan pişman olup af dilemek anlamına da gelir. Geçmişte çok kırdığınız aile fertlerinden ya da arkadaşlarınızdan özür dileyerek insanlarla daha iyi geçinmeye başlayacaksınız. Başınıza gelen sıkıntıların sebebinin geçmişte insanları kırmış olmanız olduğunu anlayacak ve daha dikkatli davranarak huzur bulacaksınız. Af dilemek ve pişmanlık şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada gözyaşı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status