Rüyada Gözlük Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gözlük görmek, hayata farklı açılardan bakma yeteneği kazanacağınıza işaret eder.

Büyük ve kalın ise ömrünüzü bilgi edinmeye ve bu bilgileri yeni nesillere aktarmaya adayacağınızı gösterir. Bilgeliğin ve aklın sembolü olarak yorumlanır. Dünyanın hemen hemen her yerinde bulunarak büyük tecrübeler edinmek ve bu tecrübeleri insanlarla paylaşmaktır. Günlük hayatınızda kullanmadığınız halde rüyanızda kullandığınızı gördüyseniz bugün olduğunuzdan çok daha farklı ve bilge bir insana dönüşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Gözlük Takmak

Bilgi seviyenizin herkes tarafından duyulacağını ve insanların tecrübelerinizden faydalanmak için çok uzaklardan dahi yanınıza geleceğine dalalet eder. Bilgisi ve zekasıyla tanınan bir haline geleceksiniz. Çok küçük ve yuvarlak ise oldukça naif, sakin ve yumuşak başlı biriyle tanışarak yeni bir ilişkiye başlayacağınızı gösterir.

Köşeli ve büyük ise karakterini çözmenin oldukça zor olduğu, ketum biriyle hayatınızı birleştirmek anlamına gelir. Parlak ve koyu camlı ise hayata kimsenin göremediği bir gözle bakıp insanlar tarafından dışlanmak anlamına gelir. Uzun bir süre çevrenizdeki insanlar sizi anlayamayacak, bu nedenle bir süre toplumdan dışlanacaksınız.

Rüyada Gözlük Kırmak

Bilgelik ve farklı çalışan bir zekaya sahip olmak demektir. Normalde kullanmayan bir yakınınızın rüyanızda takmaya başladığını gördüyseniz o kişiden beklenmeyecek kadar büyük başarılar elde edeceği ve bu başarılarının olumlu etkisinin size de bulaşacağı anlamına gelir. Başkalarının başarılarında büyük katkılarınızın olacağını gösterir.

Rüyada gözlük görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status