Rüyada Göz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada göz görmek, islama işarettir. İbadet edebilir, camiyi ziyaret edebilir, hacca yada umreye gidebilirsiniz.

İnanç sisteminizin güçleneceğinize işaret eder. Sizi izleyen üçüncü bir gözün olduğu anlamındadır. Sizin ummadığınız birisi tarafından izlendiğiniz anlamına gelir. İş hayatında hayırlı haberler alacağın bir döneme giriyorsun. Zor durumda olduğun şu sıralar, gelecek para hayli işini göreceğe benziyor.

Hanenizde büyük bir kutlama görünüyor. Sanırım yakın zamanda sevgilinle evlilik kararı alacaksınız. Aileniz de bu güzel haber için kutlamalar düzenleyecek gibi görünüyor. Beklemediğin birinden maddi yardım alabilirsin. Bu yardım seni çok şaşırtacak ve mutlu edecek.

Rüyada Renkli Göz Görmek

Evlada işaret eder. Güzel bir göz görmeniz çocuğunuz yoksa evlat sahip olmaya, çocuğunuz varsa çocuğunuz tarafından mutlu olacağınıza işaret eder. Çoğalmak, üretmek demektir. Ummadığınız anda misafiriniz gelebilir. Evinizi bu anlamda hazır tutmalısınız.

Rüyada Şaşı Göz Görmek

İlim irfandır. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz ya da eğitim görüyorsanız başarılı adımlar atabilirsiniz. Kursa gidebileceğinize, yeni bilgiler öğreneceğinize işaret eder. Bazen de, sizin yaptığınız hatalar yüzünden vicdan azabı çekeceğiniz anlamına gelir.

Bir konuya çok fazla odaklanacağınız ve o konuyu başarıyla bitireceğiniz anlamındadır. Hayatınız boyunca çok büyük hatalar yaptığınızın ve pek çok kişiyi haksız yere üzdüğünüzün göstergesidir. Bu rüya, genellikle inancınıza bağlılığınıza göre farklı yorumlar kazanır.

Rüyada göz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status