Rüyada Goril Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada goril görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan, zengin, nüfuzlu ve itibarlı biri sayesinde kurtulacağınıza dalalettir. Herkesin saygı duyduğu ve kendisinden çekinilen bir akrabanızdan ya da bir aile dostundan hem maddi hem de manevi olarak destek görüp, zor zamanlarınızı onun sayesinde atlatacaksınız.

Nüfuz sahibi, heybetli ve güçlü biriyle tanışarak bir süre onun himayesinde yaşayacaksınız. Tanışacağınız bu itibar sahibi kişi, yardımları karşılığında kendisi için çalışmanızı isteyebilir ve bu durum size farklı ortamlara girip farklı insanlarla tanışma fırsatı verebilir.

Rüyada Gorilden Kaçmak

Heybetinden korkulan, kimi zaman insanlara zarar vererek kimi zaman ise yardım ederek gücünden söz ettiren insanlara dalalettir. Otoritesini şiddete başvurarak sağlayan güçlü kadın ya da erkek anlamına gelir. Sizi seven, yardım etmek isteyen ancak başkasından zorla aldığı parayla bunu yapacak biri hayatınıza girecek demektir. Sıkıntılı zamanlarınızdan ve altından kalkamadığınız borçlarınızdan onun sayesinde kurtulacaksınız. Gücünden korktuğunuz ancak size yardım etmek isteyen insanlara dalalettir.

Rüyada Goril Sevmek

Herkesin korktuğu devlet büyüklerinden biriyle birebir iletişime geçmektir. Kimsenin konuşmaya cesaret edemediği pozisyonlardaki insanlarla konuşma fırsatınız olacak. Konuştuğunuz bu güçlü insanlar sizin farklı olduğunuzu düşünerek yardım etmek isteyecekler. Kimsenin anlaşamadığı insanlarla iletişim kurarak size çok büyük yardımlarda bulunmalarını sağlamak demektir.

Söz sahibi insanlardan büyük işler yapmak için teklifler alabilirsiniz. Kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği büyük işleri yapmak için uygun görüleceksiniz. Himayesinde çalışılan iyi pozisyonlardaki insanlardan büyük yardımlar görmek demektir.

Rüyada goril görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status