Rüyada Gondol Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gondol görmek, uzun ve zorluklarla dolu bir yolculuğa çıkılacağına dalalettir.

İş için ya da sevdiklerinizle buluşmak üzere çıkacağınız bu yolculuk boyunca size zarar vermek insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sadece kafa dinlemek ve son zamanda yaşadığınız kötü olaylardan uzaklaşmak amacıyla da uzun bir seyahat planlayabilirsiniz.

Uzun zamandır görmek istediğini uzak ülkelere iş vesilesiyle gitmek zorunda kalacak ve yeni insanlarla tanışarak farklı kültürlerin içinde bulunacaksınız. Gittiğiniz yeni yerlerde farklı şeyler öğrenmenin heyecanı, yolculuk boyunca yaşadığınız sıkıntıları unutmanızı sağlayacak.

Rüyada Gondola Binmek

Deniz yolculuğuna çıkmaya dalalettir. Her gün deniz yolculuğu yapmanızı gerektirecek bir işe başlayabilirsiniz. Tatilinize deniz yoluyla devam ederek farklı deneyimler elde edeceksiniz. Ailenize kavuşmak için yola çıkmak zorunda kalacaksınız. Sevdiğiniz insanlardan biri ya da birkaçı uzak bir yere taşınacak ve sizden kendisiniz ziyaret etmenizi isteyecek.

Bulunduğunuz yere çok uzak bir ülkede mal edinmek anlamına gelir. Kültürünü bilmediğiniz insanlarla muhatap olarak onlarla alışveriş ve dostluk ilişkileri kuracaksınız. Yol boyunca önünüze çıkan sıkıntı ve engelleri bir bir aşarak varmak istediğiniz noktaya ulaşmayı başaracaksınız.

Rüyada Gondolda Sallanmak

Yer değiştirmeye, kısa sürede çok yer görmeye ve bir anda onlarca farklı insanla tanışıp hepsiyle çeşitli ilişkiler kurmaya dalalettir. Eğer hareket ediyorsa bu yolculuk çok kısa bir süre içinde gerçekleşecek demektir. Duruyor ise uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuk için hazırlanmaya yeterince vaktinizin olacağına dalalettir. İçinde insanlar varsa yolculuğunuz sırasında sevdiğiniz birinin de sizinle beraber olacağına dalalet eder.

Rüyada Gondoldan Düşmek

İş yaşamı sebebiyle kişinin yaşayacağı zorluklara işaret etmektedir. Bir başka rivayete göre ise işe ara vermek amacıyla çıktığı tatilini yine iş ya da ailesi hususunda yaşayacağı bir sıkıntı nedeni ile yarıda kesmesi şeklinde de tabir edilir. Tatile çıkılan bir yerden dönüşün yakın olduğuna işarettir.

Rüyada gondol görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status