Rüyada Gömlek Giymek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gömlek giymek,  son zamanlarda yaşanılan tüm sıkıntı ve problemlerin artık arkada kalarak, sevinç ve mutluluğun kişinin hayatında yer almaya başlaması anlamına gelmektedir. Bir başka tabire göre ise, kişinin din ve dünya hayatındaki yerine işaret eder.

Görülen gömleğin şekline, rengine, giyen kişinin özelliklerine kadar pek çok ayrıntı özel olarak incelenerek yorumlanabilir. Eski ise hatırı sayılır değerde bir mal sahibi olmaya ve gereksiz kuruntu ve endişeye işaret etmektedir. Temiz ise için iyi anlamda yorum yapılırken, kirli gömleğin hastalıkların habercisi olduğu söylenir.

Nadiren de olsa uzaklığın, üzüntünün ve kederin habercisi olarak da yorumlanır. Kısa ise kişinin iyi olaylar yaşayarak içinde bulunduğu umutsuz ve karamsar ruh halinden kurtulacağına işarettir. Eğer hamile bir kadın görürse, bu beklediği bebeğin bir kız olacağına işaret eder.

Rüya sahibinin kalbinin de o denli geniş ve gönlünün bol olmasına ışık tutar. Aynı zamanda rüyayı gören kişi Allah yolunda ilerleyen ve hayırlarını eksik etmeyen biri demektir. Rüya sahibinin veya gömleği giyenin cinsiyetine göre de farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada erkeğin giymesi, karısı ile özdeşleştirilir. Eskimiş ya da sökülmüş ise bu karısını gereksiz yere ve haylice kıskandığının göstergesidir. Dar ise, rüya sahibinin içinde bulunduğu karamsar ve bunalmış ruh halini gösterir. Bu kişinin ilerleyen dönemlerde içinden çıkılması zor, darlık ve yokluk içinde günler geçireceğinin habercisidir.

Rüyada gömlek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status