Rüyada Gölge Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gölge görmek, her zaman güvende ve huzur içinde olacağınıza dalalettir.

Yalnız ve tehlikede hissettiğiniz anda sizi koruyup gözeten ve iyi olduğunuzdan emin olana kadar sizi yalnız bırakmayan birinin varlığına dalalet eder. Tehlike durumların içine girmek zorunda olduğunuzu ancak her seferinde bu durumlardan kurtulmanın bir yolunu bulabileceğinizi gösterir. Hem sizin hem de ailenizin karşı karşıya kalacağınız tehlikelerden asla büyük zararlar görmeyeceğinize işaret eder. Kötü insanlar kadar iyi insanlarla da bir arada olacağınıza ve bu iyi insanlar sayesinde güvenli bir hayat süreceğinize dalalet eder.

Rüyada Gölge Kovalamak

Çevrenizdeki insanların sizden bir şeyler gizlediği anlamına gelir. Ailenizden biri ya da sevdiğiniz bir arkadaşınız, sizin iyiliğiniz için olduğunu düşünerek önemli bir konuda sizden bir şeyler gizliyor olabilir. Çocuklarınız ya da eşiniz sizin için bir sürpriz hazırlayabilir.

Sizden saklanan şeylerin ne olduğunu öğrendiğinizde kızmayacak, aksine mutlu hissedeceksiniz. İnsanlarla aranızdaki sırlar yavaş yavaş azalacak ve aslında kimseyi zannettiğiniz kadar iyi tanımadığınızı fark edeceksiniz. En yakınınızdaki insanların dahi size açmakta zorluk çektikleri sırları olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada Gölgeden Korkmak

Bilinmezlikleri, sırları, içi dışı bir olmayan insanları simgeler. Eğer koyu ve çok belirginse güçlü biri tarafından korunup kolladığınızı gösterir. Daha silik ve anlaşılmıyorsa bir düşmanınız olduğunu ancak sizi yenmek ve sevdiklerinize zarar vermek için yeterince güce sahip olmadığını gösterir. Nereden kaynaklığı belli ise bu düşmanınızın kim olduğunu kısa zaman içinde öğreneceksiniz demektir.

Rüyada gölge görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status