Rüyada Gökkuşağı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gökkuşağı görmek, korkuların son bulacağına, bekâr ise evlenmeye, mutluluk ve huzur dolu bir hayata yorulur.

Aynı zamanda başarının da işaretidir. Rüya sahibi başladığı her işi başarı ile sonlandıracak ve işlerinin sonucunda hayırlı ve bol kazançlar elde edecek demektir.

Rüya sahibinin, hayata olumlu bakan, pozitif, umutsuzluğa asla hayatında yer vermeyen bir kişilik olmasıyla yorumlanır. Rüya sahibi hayatın her alanında yaşadığı her olumsuzlukta bir güzellik olduğuna inanır ve kapanan her kapının ardından daha iyisi geleceğine inanır. Gökyüzünde yeni yeni oluşmaya başladığını gören bir kişi özlemini duyduğu bir kişi ya da olaya kısa zaman içerisinde kavuşur.

Rüyada Gökkuşağına Dokunmak

Genellikle aşk ile karşılık bulur. Rüya sahibinin aşk yaşamında büyük mutluluk ve keyif dolu günler yaşayacağına delalettir. Bazı tabircilere göre ise, sağlık ve para konusunda hayatı boyunca şanslı olacak ve bu konularda kolay kolay zorluk çekmeyecek demektir.

Şans ve bereket dolu günlerin kapısını aralamak olarak nitelendirilir. Hayatı boyunca şans ve bereket içinde yaşar. Uzun süreli sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalmaz, bu tür sorunlar ile karşılaşsa bile kısa zaman içerisinde üstesinden gelecektir.

Bazı tabircilere göre görüldüğü tarafa göre de farklı şekilde yorumlanır. Sağ taraftan görmek hayırlı ve güzel işlerin, sol tarafından görmek ise maddi açıdan yaşanacak bereket ve ucuzluğun göstergesidir. Hem sağ hem sol taraftan görmek, fakir ise zenginliğe zengin ise, zenginliğin daha da artmasına işarettir.

Rüyada gökkuşağı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status