Rüyada Göğüs Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada göğüs görmek, helal kazanca ve hayırlı bir evlilik yapmaya dalalettir.

Kişinin çok mal ve para edineceği, kazancının helal olacağı ve bu kazancı ihtiyacı olanlarla paylaşacağı anlamına gelir. Yeni ve daha çok geliri olan bir iş edinmeye dalalet eder. Memurluk bekleyenler için devlet adına oldukça iyi pozisyonlarda çalışmak demektir. Elinize yüklü miktarda bir sermaye geçeceği ve çok iyi bir iş kurma fırsatı yakalayacağınızı gösterir. Ailenizden ya da akrabalarınızdan biriyle ortak bir iş kurup, bu işi yıllarca başlarıyla ilerletmeye dalalet eder.

Rüyada Göğüs Kafesi Görmek

İnsana gurur veren işlere imza atmak demektir. Yıllarınızı verdiğiniz çalışmalarınız sonunda hak ettikleri değeri görmeye başlayacaklar. İnsanlar ne kadar farklı ve güvenilir biri olduğunuzu anlayarak sizi her fırsatta takdir edecek.

Yaptığınız yardım ve hayırlar herkes tarafından bilinir hale gelecek ve oldukça büyük takdir göreceksiniz. Size düşman olan insanlar dahi yaptığınız güzel ve başarılı çalışmalar karşısında size karşı saygı ve hayranlıkla bakacak. Çevreniz güvenilir insanlarla dolacak ve bu insanlardan bazılarıyla güzel işler yapacaksınız.

Rüyada Göğüsten Süt Aktığını Görmek

Hayırlı iş ve aynı zamanda hayırlı kısmet anlamına gelir. Sevgilinizle ilişkinizin sonunda evliliğe doğru ilerlemeye başlayacağına işarettir. Yalnız olanlar için kendi karakterlerine, hayat tarzlarına ve düşünce yapılarına uygun, hem maddi hem de manevi olarak uyumlu biriyle tanışıp çok mutlu bir evlilik yapmaya dalalet eder. Hayırlı evlat, eş ve mal sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada göğüs görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status