Rüyada Göbek Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada göbek görmek, haksız kazanç elde etmeye dalalet eder.

Gereğinden fazla kazanç sağlayan, başkalarının hakkından çalan ve çaldıklarını da yine haram yollarla harcayan insanlara dalalettir. Haram para kazanmak demektir. Kötü insanlarla karşılaşmak ve onlara karşı savaşmak demektir.

Haksız kazanç sağlayan insanlardan zarar görüp hem maddi hem de manevi kayıplara uğramak anlamına gelir. Hırsızlık ve zorbalıkla elde edilmiş maldır. Ne kadar büyük ise haram kazanç da o kadar fazla ve o kadar kötü yollarla elde edilmiş demektir.

Rüyada Göbek Deliği Görmek

Zengin insanlarla bir arada bulunmaya, onların sofrasına oturmaya dalalettir. Beklenenden çok daha fazla para kazanmak anlamına gelir. Çok fazla gelir getirecek işler yapıp büyük bir servet elde etmek demektir. Herkesi kıskandıracak kadar çok mal sahibi olmaya dalalettir. Kazancının nesiller boyu devam edeceği bir iş kurup, ölene kadar o işi devam ettirmek demektir.

Zengin insanlarla sürekli iletişim halinde olup yeni ve büyük iş fırsatlarından her zaman haberdar olmaya işarettir. Küçük işlerle başlayıp kimsenin hayal edemeyeceği kadar büyük işler kurmak anlamına gelir. Küçük yatırımlarla büyük gelirler sağlamaktır.

Rüyada Göbek Bağı Görmek

Babadan oğula geçecek büyük bir iş zinciri kurmaya dalalettir. Zenginliğin, paranın, malın ve aynı zamanda haram kazancın sembolüdür. Birlikte iş yaptığınız insanlardan kazancınıza haram para karışabilir. Çok büyük işler yaptığınız zengin birinin aslında büyük bir dolandırıcı olduğunu öğrenebilirsiniz. Fazladan mal ve gelir edinmektir. Kuşaklar boyu yetecek kadar çok para kazanmaktır.

Rüyada göbek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status