Rüyada Giyotin Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada giyotin görmek, geçmişte işlediğiniz ve herkesten gizlediğiniz büyük bir suçun çok yakında açığa çıkacağına ve şiddetli bir biçimde cezalandırılarak toplumdan dışlanacağınıza dalalettir.

Aynı zamanda işlemediğiniz bir suçtan dolayı yargılanabileceğinizi de gösterebilir. Yaptığınız küçük hataları insanların çok büyüteceğini ve hak etmediğiniz bir biçimde cezalara çarptırılacağınızı haber verir. Kötü insanlarla karşılaşmaya ve onların hatalarının kurbanı olmaya dalalettir. Yanlış zamanlarda yanlış ortamlara girmeye dalalet eder. İftiraya uğramak ve ağır cezalara çarptırılmak demektir.

Rüyada İdam Edilmek

Yargılanmak anlamına gelir. Bir suçu işlemiş olun ya da olmayın, ağır bir yargılama süreciyle karşılaşabilirsiniz. Bu yargılama sadece resmi yollarla değil toplum tarafından da yapılabilir. Hak etmediğinizi düşündüğünü biçimde cezalandırılabilir, zor zamanlar geçirebilirsiniz. İşinizi kaybederek maddi sıkıntılar içine girebilirsiniz.

Destek beklediğiniz aile fertleri ve arkadaşlarınızdan olumsuz muamele görerek hak etmediğiniz problemlerle karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Eşiniz ya da sevgiliniz, yapmadığınız halde kendisini aldattığınızı düşünebilir.

Patronunuz arkasından iş çevirdiğiniz ve işlerini kötü duruma sokmak istediğiniz iddiasıyla işinize son verebilir. Maddi ve manevi sıkıntılardan bir süre toplum içine çıkamayacaksınız anlamına gelir. İnsanların arkanızdan kötü konuştuğuna ve size yardım etmek istemediklerine dalalettir.

Rüyada İdam Cezası Almak

Geçmişte farkında olarak ya da olmadan çok kırdığınız birinin ahının tutacağı ve bu durumun sizi büyük zorluklar içinde bırakacağı anlamına gelir. Geçmişte işlediğiniz günahlar ve kırdığınız insanlar için af dilemeniz gerektiğine dair bir işarettir. Yüz kızartıcı suçlardan dolayı insanların gözünde çok kötü bir etki bırakacağınızı ve uzun süre bu imajdan kurtulamayacağınızı gösterir.

Rüyada giyotin görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status