Rüyada Gitar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gitar görmek, eğlence düşkünü, dünyaya bel bağlamış ancak elinden hiçbir iş gelmeyen insanlara işaret eder.

İş verdiğiniz insanların size o işi yapıyormuş gibi görünüp, aslında hiçbir şey yapmadıklarını ve sonunda o işleri kendiniz yapmak zorunda kalacağınızı gösterir. Alışveriş yaptığınız insanların size hak ettiğinizden daha azını vermek için büyük bir çaba gösterdiğine dalalet eder. İşyerinde tembel insanlarla muhatap olmak zorunda kalacağınızı, sizin yaptığını işlerin altına başkasının imzasının atılacağını ve emeklerini zayi etmek birçok insanın büyük bir gayret göstereceğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Gitar Çalmak

Siz çalışıp emek verirken hiçbir şey yapmadan sizin kazancınıza ortak olan, adeta parazit gibi sizin sırtınızdan geçinen insanlara dalalet eder. Emeklerinizin boşa çıkması için çok uğraşan insanları göremediğinizi gösterir.

Hak etmeyen insanlara haddinden fazla değer verip güvendiğinizin habercisidir. Kazancını boş işler uğruna harcayıp parasız kalınca sizin emeğinize olmak isteyecek bir aile ferdine, akrabaya ya da arkadaşa işarettir. Hak etmediği halde büyük kazançlar elde eden ve bunu övünerek söyleyip sizin emeğinizle kazandıklarınızı hor gören insanlara dalalettir.

Rüyada Gitar Akort Etmek

Haram yollarla kazanç elde eden insanların sizi de bu kötü kazanca ortak etmeye çalışacaklarını gösterir. Tembel ve sorumsuz insanları temsil eder. Tüm hayatını eğlenmek ve başkalarının emeğini haksız bir şekilde harcamakla geçiren, ancak kimsenin müdahale edip dokunamadığı insanlara dalalettir. Birçok işe girip çıkan ancak bir türlü dikiş tutturamayan, yaşı ilerlemiş olmasına rağmen hala anne ve babasının parasıyla hayatta kalan sorumsuz erkek evladın göstergesidir.

Rüyada gitar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status