Rüyada Gerdanlık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gerdanlık görmek, cimri olduğuna delalettir. Hanımın kocasına yapacağı iyilikle ona devamlı saygı göstermesine ve kocasının malından hanımın elinde bulunacak mala tabir edilir.

Kadının görmesi onun kocası anlamındadır. Eğer gümüş ya da değerli bir taş ise, geniş ve kuvvetli olursa kocasının mert, yumuşak ve zengin bir kimse olduğuna eğer zayıf ve ince olursa, kocasının yaramaz olduğuna, demirden ise kocasının kuvvetli olduğuna delalettir.

Rüyada Gerdanlık Takmak

Cimriliğe delalettir. Bazı yorumculara göre de mülke, çocuğa kavuşmaya ve emanete işarettir. Rüyada görülen büyük ise kadınlar için güzellik ve hoşluk anlamındadır. Eğer bir kişi rüyasında kendisinde altın, inci ve yakuttan bulunduğunu görürse, Müslüman olan kimselerin işi ile ilgili bir vazife verilecek demektir. Bir erkek ise güzel bir kadınla evlenecek anlamına gelir. Fakat birlikte altın bir kolye görülmüşse, üzerinde bulunan yakut ve mücevher kadının güzelliğini işaret eder.

Kişinin rüyasında gördüğünün yarısı altından olduğunu ve boynuna taktığını gören kimse, hacca gideceği müjdelenir. Sadece altından olursa muradına ve hayallerine kavuşur.

Rüyada Gerdanlık Hediye Almak

Hane içinde sürekli gerginlik ve huzursuzluk yaratan bir kişi yaptıklarından dolayı çok pişman, kendisini size affettirmek için çok çaba gösterecek. Öyle şanslı bir dönem içerisine giriyorsun ki hayattaki bütün beklentilerin art arda ve çok çaba sarf etmene gerek kalmadan gerçekleşecek. Hassas olduğun bir konudan bahsedip seni sinir etmek için çabalayan bir insana sırtını döneceksin.

Rüyada gerdanlık görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status