Rüyada Gelincik Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada gelincik görmek, hayatınıza çok sevimli gibi görünen ancak çok kurnaz olan birinin gireceğine dalalettir.

Sizi üzmek isteyen, zarar göreceğiniz ancak bunu önceden fark edemeyeceğiniz insanlarla karşılaşacaksınız. Hayatınıza girecek yabancılar konusunda çok dikkatli olmanız gerektiği ve kimseye gereğinden fazla güvenmemeniz için gönderilmiş bir işaret olarak değerlendirilir.

Zekasıyla ve güzelliğiyle herkesi etkileyen, ancak kalbinde kötülükten başka hiçbir şey olmayan etkileyici bir kadına dalalettir. Sizi ya da ailenizden birini kandırıp hem maddi hem de manevi olarak zarara uğratmak isteyen insanların var olduğunu gösterir.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek

İçi dışı bir olmayan, riyakar insanlarla karşılaşmak demektir. Yüzünüze gülüp arkanızdan sizinle ilgili kötü konuşacak, sizi hiç tanımayan insanlara karşı kötü bir intiba bırakmanız için uğraşacak insanlara dalalet eder.

Çok güvendiğiniz ve her şeyinizi emanet ettiğiniz insanlar konusunda bir daha düşünmeli ve yeniden karar vermelisiniz, gördüğünüz bu rüya, bunu yapmanız için bir işaret olarak yorumlanabilir. Dışarıdan bakıldığında neler düşündüğü algılanamayan, soğuk ve ketum insanlara da işaret eder. Heybetli görünüşüyle herkesi etkileyen ancak gerçekte çok korkak ve hain olan erkeklere işaret eder.

Rüyada Gelincik Toplamak

Dikkatli olmanız gerektiği konusunda bir uyarıdır. İş konusunda çok güvendiğiniz birinden büyük bir kötülük görebilir ve tüm kazancınızı bir anda kaybedebilirsiniz. Bugün sahip olduğunuz mal, ün ve saygı bir anda elinizden kayıp gidebilir. En yakınınızdaki insanlardan, hatta aile fertlerinizden büyük zarar görebilir; bu nedenle hem maddi hem de manevi olarak büyük bir çöküntü yaşayabilirsiniz. En sevdiğiniz insanlara dahi çok fazla güvenmemeniz konusunda bir işarettir.

Rüyada gelincik görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status