Rüyada Flüt Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada flüt görmek, rüya sahibinin neşesine, sevincine ve sorunsuz giden hayatına yorulur.

Şen şakrak bir ailenin varlığına işarettir. Kişinin yaşamış olduğu sorunlara rağmen yaşama karşı umudunu yitirmeyişine de yorulabilir. Güzel günlerin habercisi ve geçen acı dolu günlerin sona ereceğinin müjdecisidir. Kişinin, hayallerinin peşinden koşması ile yakalayacağı mutluluğa işaret eder. Çaldığını görüyor ise, hak yemeye yorulur. Bir kişinin hakkını yediğine ve hile yaptığına yorulur.

Rüyada Flüt Çalmak

Rüya sahibinin memnun olmadığı bir durum ile tekrar karşı karşıya geleceğinin habercisidir. Ayrıca sağlık sorunlarının biteceğine ve artık şifa bulacağına işarettir. Bir başka açıdan ise çoğu zaman sanat dalında elde edilecek başarıya da yorulur. Rüya sahibinin veya bir akrabasının elde edeceği bu başarı ile sevinç göz yaşları döküleceğine rivayet edilir.

Aynı zamanda bir takım sıkıntıların da belirtisi olabilir. Rüya sahibinin unutamadığı bir aşka yorulur. Geçmiş zamandan kalan insanların özlemiyle yaşadığına işarettir. Kişinin etrafında olup biten kötü işlerin ve dedikoduların farkında olmasına rağmen hiç ses çıkartmamasına yorulur. Bir süre sonra ise kendine dokunacak zarara da işarettir.

Rüyada Flüt Sesi Duymak

Rüya sahibinin hoşuna giden ve zevk aldığı şeyleri yapmak istediğine fakat bunun için yerinde hiç kalkmadığına yorulur. Zahmetsiz yaşamak istediği bir hayata da işaret eder. Bu da demek oluyor ki flüt sesinin duyulması iyiliğe ve başarıya, flütün çalınması ise kötülüğe yorulabilir.

Rüyada flüt görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status