Rüyada Fişek Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada fişek görmek, rüya sahibinin geçirdiği zor günlerin devam edeceğine ve aile içerisinde büyük bir sorun belireceğine işarettir.

Kötü geçecek günlerin habercisidir. Cefa çekmeden sefa sürülmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin çekeceği acılar sonunda aka çıkabileceğine işarettir.

Rüyada Fişek Atmak

Yanlış insanlar ile yapılan arkadaşlık sonucunda zor durumda kalınacağı ile yorumlanabilir. Kişinin çevresinde ki insanlara oldukça dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Ayrıca kişinin zorlanmadan kazanacağı başarıya işarettir. Şansın hep yanında olacağı ile yorumlanır. Kişinin girişeceği bütün işlerde hiç sorun yaşamadan ilerleyeceğine delalet eder. Kişinin kazancının gün geçtikçe artacağına ve yeni fırsatlar ile iş konusunda büyüyeceğine işarettir.

Rüyada Fişek Patladığını Görmek

Ters giden bütün her şeyin düzeleceğine ve rüya sahibinin yaşadığı zor günlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük üzüntüler sonucunda sevinç göz yaşları dökeceğine delalet eder. İyi bir istikbal ile yorumlanır. Rüya sahibinin kendisinin veyahut evladının eğitim konusunda yükseleceğine işarettir.

Rüyada Fişek Sesini Duymak

Rüya sahibinin çevresinde zor durumda olan kişilerin olduğuna ve rüya sahibine ihtiyaç duyduklarına delalet eder. Beklenilen kişinin geleceğine ve istenilen mala sahip olunacağına işarettir. Bir yandan ise herkes tarafından istenilen, arzu edilen ve hayal edilen bir evliliğe sahip olunacağının habercisidir. Kişinin ruhen güçleneceğine, özgüven kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamı için bir çok değişimler olacağına ve bu değişimlerden yakın çevrede etkileneceğine işarettir.

Rüyada fişek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status