Rüyada Fiş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada fiş görmek, birlik ve beraberlik ile bir işin üstesinden gelineceğine işarettir. Rüya sahibinin yaşamının düzene gireceği ile de yorumlanır.

Zor durumda olan çalışmalarının rahatlayacağına, hayırlı işlere imza atacağına delalet eder. Geçmiş zamanda edilen zararların telafi edileceğine işarettir. Çevresindeki insanlara yardımcı olacağına ve hayır duaları alacağına işaret eder. Doğru kararlar vermesi sayesinde iş hayatının düzene gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerini yoluna koyduktan sonra evlilik adımları atacağı ile yorumlanır.

Rüyada Fiş Çekmek

Yaşantıdaki dağınıklıkları yok etmeye işarettir. Rüya sahibinin elindeki imkanları iyi bir şekilde değerlendirip kendisini sıkıntıya sokan insanlardan ve olaylardan uzaklaşacağına delalet eder.  Uzun süredir çözemediği bir durumu feraha çıkaracağına işarettir.

Yeni iş arkadaşlarına ve akılda olmayan bir işe girişileceğine işaret eder. Rüya sahibinin mühendislik işleri ile ilgileneceği ile de yorumlanır. Önemli bir konuda danışılacak büyük deneyimleri olan bir kişiye işarettir. Kişinin başladığı bir projeyi kısa sürede bitireceğine ve bundan büyük maddi destek göreceğine delalet eder.

Rüyada Fiş Takmak

Sabrın sonunda zenginliğe, mala, mülke işaret eder. Kişinin hayırlara vesile olan bir konuda söz sahibi olup, insanlığa yarar işler yapacağına delalet eder. Aynı zamanda uzun süredir biriktirdiği para ile bir yatırım yapacağına işarettir.

Genel anlamda maddiyata, mevkiye ve işe yorumlanır. Kişinin içinde bulunduğu zor durumun geçici oluğuna, zamanla yükselişe geçeceğine delalet eder. Çok gayrimenkul işi ile de yorumlanır. Rüya sahibinin mal, mülk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada fiş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status