Rüyada Fincan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada fincan görmek, aslında rüya sahibine bir uyarı niteliği taşır. Kişi çok hassas ve kırılgan bir ruh haline sahiptir.

Etrafındaki olaylara dikkat edilmesi gerektiğini fakat her şeyin çok kafaya takılmaması gerektiğinin gösterir. Bu kişiler her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek kendisine dert edinen kişilerdir ve bu huyları yüzünden genellikle gereksiz yere acı çekerler.

Rüyada Fincan Kapatmak

Hiç beklenmedik bir anda karşılaşılacak üzücü bir olay ya da musibete işaret etmektedir. Kişinin hiç ummadığı bir anda çok üzüleceği bir olay yaşayacağı söylenir. Kişinin hassasiyetinden kurtulmasının onun için hayırlı olacağı anlamına gelir. Fal bakılması ise, gerekli ve isabetli bir harcama yapacağınızın göstergesidir. Tüm sıkıntı ve dertlerinizin kısa bir süre içerisinde biteceğini gösterir.

Rüyada Fincan Kırmak

Kişi büyük sıkıntılar atlatarak feraha çıkabilir ya da hayatında dönüm noktası sayılabilecek bir olay atlatabileceğinin göstergesidir. Mutlu ve huzurlu günler yaşayabileceğiniz ve iş hayatında da çok başarılı olabileceğiniz bir dönemin içerisine gireceğinizin göstergesidir. Kişinin duygularını kontrol etmesi gerekir. Aksi taktirde zararını kendisi görecektir. Kırılgan yapısı ve hassasiyeti hayatın diğer alanlarda üzülmesine neden olabilir.

Geçmişte yaşamış olduğun kötü evlilik tecrübesi, evlilik konusunda önyargılarının oluşmasına neden olmuş. Bu yüzden etrafında olan iyi kısmetlerin farkına varmıyorsun ve bu durum mutlu günlerin sürekli ertelenmesine neden oluyor. İşyerinde sana sürekli sinirli bakışlar atan birisi kuyunu kazmaya çalışıyor, dikkat et. Bu kişi sana çok büyük derecede zarar veremeyecek, içini ferah tut.

Rüyada fincan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status