Rüyada Filiz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada filiz görmek, hakkında yapılan yorumlar genellikle iyi ve güzel yöndedir.

Kişiye sağlık, sıhhat, aşk, bolluk, bereket ve huzur getireceği gibi yorumlar yapılmıştır. Aşk hayatında mutluluk getireceği de tabir edilmiştir.

Rüyada Filiz Ekmek

Konusundaki rüyayı bir bayan gördü ise bayanın yaptığı bir işin sonucu iyi ve hayırlı olacak demektir. Evi olanın evine bereket geleceği veya evlat sahibi olacağı, bekâr olanın aniden bir aşk hayatına gireceği ve hayranlık duyulacak bir kimse olmasına delalet olmaktadır. Aşk hayatında mutluluk ve daha çok huzura işarettir.

Bu rüyalar bitkinin cinsine göre de yorumlar değişiklik göstermektedir. Eğer rüya sahibi filizlenmiş bir sarımsak, soğan, patates veya herhangi bir sebze ya da meyve gördü ise normal hayatınızda birden bire karşınıza çıkacak ve hiç beklemediğiniz bir şekilde sizi etkileyip aklınızı başınızdan alabilecek bir kişi ile karşılaşacağınız şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Filiz Sulamak

Rüya sahibinin hanesine yeni bir gelir kapısı açılacağına veya yeni bir aşka doğru yol aldığı ile ilgili yapılan yorumlardır. Ailesine yeni bir üyenin katılacağına, doğum haberi almaya ve nesline faydalı olacak bir evlat sahibi olmasına işaret edilir. Bir başka tabire göre ise kimsenin inanmadığı, sizi desteklemediği bir başarıyı ya da bir işi tek başınıza başarmanıza ve keyif almanıza delalettir.

Rüyada filiz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status