Rüyada Fil Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada fil görmek, bir insanın sizi sözleri ile büyülemesine ancak gerçeklerin çok daha farklı olması anlamına gelir. Bu kişi sizi yanıltabilir ve bambaşka şeyler anlatabilir. Ya da görünüşü ile karakteri arasında çok fark olduğunu görebilirsiniz. Rüyada filin karşına çıkması, uzun zamandır görüşmediğiniz bir insan ile karşı karşıya gelmeye demektir. Rüyada filin üstüne geldiğini görmek, zorlukların üstesinden gelmek ve cesur olduğunuz her konuda başarıya ulaşmaya yorumlanır. Zorlukları aşılır ve geride kalır. Özellikle de sahtekar bir insan varsa maskesinin düşeceği anlamına gelir. Rüyada genellikle fil ne kadar büyük ise nasiplerin kısmetlerin de o kadar büyük olduğuna yorumlanır.

Rüyada Fil Yavrusu Görmek

Rüyada yavru fil görmek, çevrenizde sizi çekemeyen kıskanan birileri varsa bu kişilerden uzak durmaya ve küçük mutluluklar yaşamaya yorumlanır. Rüyada yavru filin sürekli hareket ettiğini görmek, sürekli kendi istek ve arzularınız için çaba göstermek ve başarıya ulaşmaya yorumlanır. Eğer size kıskançlık yapan birileri varsa bu kişilerin kaprislerinden uzak durulur. Gelen haberler mutlu edebilir ve küçük başarılar ardın sıra gelir. Kendi hedef ve istekleriniz için verdiğiniz emek ve çabalar karşılığı alınır.

Rüyada yavru filler görmek, aynı zamanda bekar olan biri için mutlu olacağınız bir evlilik yapmak demektir. Karşınıza sizi her daim mutlu edecek insanlar çıkar. Arkadaşlarınız da çoğalabilir ve yeni sevinçler yaşanır. Rüyayı gören kişi için çok hayırlıdır ve gelen haberleri sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Uzun zamandır istek olan bir şey gerçek olur.

Rüyada Filden Kaçmak

Bu rüya kendi kuruntularınızdan endişelerinizden kurtulmak anlamına gelir. Boşuna bir şeylerden korktuğunuzu fark edebilirsiniz. Ya da boşuna geri planda kalmış olduğunuz anlaşılır. Aslında bazı şeylerden korkulmaması gerektiği anlaşılır. Rüyada filden korkmak, korkularla yüzleşmek ve kaçan bir fırsattan sonra pişman olmak demektir. Eğer büyük bir fırsat kaçırdı iseniz bu fırsatı yeniden yakalamak için hırs yapılabilir. Tekrar bir şeyler hırs yapılabilir.

Rüyada Fil Sevmek

Rüyada fil sevdiğini görmek, istek ve arzuların gerçekleşmesine ve sevdiklerinizin çoğalmasına yorumlanır. Sosyal çevrenizden çok güzel sözler işitebilirsiniz. Çok hayırlı haberler gelebilir. Sevdikleriniz sizi bazı konularda destekleyebilir.  Rüyada fil beslemek, birine iyilik yapmak demektir. Eğer çevrenizde zor günler geçiren biri varsa o kişi destek olunabilir. Zor durumda birinin kötü gün dostu olunur. Ayrıca bu rüya rızkın artacağı şeklinde de tabir edilmektedir. Bekar olan biri için evlilik demektir.

Rüyada File Binmek

Bu rüya çok hayırlıdır ve çalışıyor iseniz mal mülk sahibi olmak demektir. Yeni bir ev ya da araba sahibi olunabilir. Eğer uzun zamandır yatırım yapmak istiyor iseniz bu yatırım için güzel bir fırsat çıkabilir. Daha çok gelir elinize geçebilir, daha rahat alım satım yapılabilir. 

Rüyada Fil Resmi Görmek

Bu rüya uzun süredir beklediğin bir haberi yakında gelmesine yorumlanır. Hiç görmediğiniz ve uzaktan konuştuğunuz bir insan ile de tanışabilirsiniz ve sürprizler olabilir. Rüyada fil heykeli görmek, eski dostlar ile yeniden görüşmek demektir. Eski dostlardan alacağın haberden sonra hayatınla ilgili önemli gelişmeler olabilir.

Rüyada Fil Dişi Görmek

Bu rüya kendinizi çok şanslı ve kısmetli biri olarak hissetmek demektir. Yakın zamanda gerçekleşecek şeyler kendinizi çok mutlu ve şanslı hissetmenizi sağlayabilir. Gelen müjdeli haberler de olabilir. Emekleriniz sonrasında büyük sürprizler olur.

Rüyada Filin Saldırısına Uğramak

Çevrenizdeki hiç kimsenin yapmaya cesaret edemediği zor ve önemli bir görevi üstlenmek demektir. Ya da kimsenin sizden beklemediği bir şeyi başarabilirsiniz. Bazı insanlar size karşı şaşkınlık duyabilir. Özellikle de iş hayatında önemli bir başarınız olabilir ve zorluklar geride kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status