Rüyada Felç Olmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada felç olmak, çok çeşitli tabirler yapılmakla birlikte bu rüya pek hayra yorulmaz. Bununla birlikte görülen rüyaya göre hayra da yorulabilir.

Organa ve uzva göre yapılan yorum değişiklik gösterebilir. El veya kol gibi uzuvlar olarak yapılan yorumlar yardım ve iyilik doğrultusunda yaptığı işlerdeki imkânlarının azalacağı doğrultusundadır. Genellikle hayra yorulmamaktadır. Kişinin aile içi ilişkilerde ve iş hayatında bazı sıkıntılar yaşamasına delalet olabilir. Ancak kişi yaşadığı sıkıntılarından dolayı isyankârlığa doğru sürüklenirken bir anda bir el uzanıp onu sıkıntılardan kurtaracaktır.

Kişinin işlemediği bir günah işlemiş olabileceğine ve işlediği amellere dikkat etmesine işarettir. Başka bir tabire göre kişi hiç ummadığı insanlardan bir kötülük görebilir.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Kişinin günahtan kaçındığına veya kaçınması gerektiğine, hayır yapması gerektiğine, önceki günahları telafi edecek işlere yönelmesine, zorlukların sona ereceğine, sıkıntılı olayların son bulacağına, üzüntüden kurtulup huzur ve mutluluğa ereceğine, hayırlı olan işlere yönelip başarıya ulaşacağına işaret edilir. Eğer kişi beyin felci olduğunu görüyor ise hafıza konusunda sıkıntılar yaşayacağına, din konusunda bir rüya gören ise gıybet ve dedikodu gibi kötü alışkanlıklardan kurtulması gerektiği şeklinde tabir edilmektedir.

Ayrıca kişinin ibadet ve zikir konularından uzaklaştığına işaret edilir. Bu konulara daha çok ağılık vermesi gerekir. Herhangi bir konuda sonunun kişinin hayal ettiği veya istediği gibi olmayacağına işaret edilir.

Rüyada Felçten Kurtulmak

Bazı tabirlerde rüyanın dikkatlice analiz edilip tabirinin ona göre yapılması gerekir. Genel olarak yapılan tabir, kişinin olaylar karşısında kalacağı bir çaresizlik ve olay şartlarında beklenmedik bir değişikliğe girmek söz konusu olabilir. Rüyayı gören kişi hayatında yaşadığı ve yaşayacağı olaylara ve kişilere son derece dikkat etmelidir. Bir yandan iyi amele güzel işlere işaret edilse de, bela ve musibet olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Yüz Felci Geçirmek

Farklı yorumlandığı bir başka konu ise kişinin sakladığı bir sırrı olduğuna ve bunu birilerinden gizlediğiyle alakalıdır. Ayrıca bu sırrı sakladığı kişilerin öğrenme ihtimalinin de yüksek olması yapılan yorumlar arasındadır. Başka bir tabir konusu ise kişinin iftiraya uğrayabileceğidir. Başka şahıslar tarafından çıkacak olan dedikodulara maruz kalabilir. Diğer insanlar da bu dedikodulara inanıp rüyayı gören kişinin hakkına girebilirler.

Rüya sahibi bu konularda daha dikkatli olmalıdır. Bu olayları yaşayan rüya sahibinin endişe etmesine gerek yoktur. Çünkü çok vakit geçmeden her şey gün yüzüne çıkıp geçek anlaşılacaktır.  Bunlara inanan kişiler için ise büyük pişmanlık söz konusu olacaktır.

Rüyada Felç Olduğunu Görmek

Bir hastalık belirtisinin oluşacağı anlamına gelebilir. Kurtulması zor bir hastalık ile karşı karşıya kalma riski vardır. Rüyayı gören kişi ne kadar uğraşsa da bu hastalık onun peşini bir türlü bırakmayabilir. Yine de hayra yorulması gereken bir rüyadır. Bu konularda dikkat etmesinde fayda vardır. Kişi gerçek hayatta bir kişiye borç vermiş ise borcunu alması zor ve uzun süreli olabilir.

Rüyada felç olmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status