Rüyada Ev Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ev görmek, içinin durumuna göre farklı anlamlara gelebilir. Eğer size ait ise mutlu bir yuva kuracağınıza, evliyseniz hayırlı evlatlara sahip olacağınıza dalalet eder.

Size ait olan ev ne kadar büyük ferah ise aile bireylerinin sayısı o kadar artacak, çocuklarınız ve torunlarınızla kocaman bir aile olacaksınız. Size ait değilse yakında uzun sürecek bir yolculuğa çıkacağınızı, bu yolculuk boyunca birçok insan tanıyacağınızı ve birçoğunun misafir olarak gideceğinizi gösterir.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Misafiri olacağınız ve hoş karşılanmayabilirsiniz. Soyunuz kısa zaman içinde kesilebilir; haneniz giderek küçülebilir. Büyük kazançlar elde etmeye dalalettir. Elinize hiç beklemediğiniz bir yerden toplu bir para geçmesidir. Bu para size hayır getirmeyecek ve aldığınıza pişman olacaksınız.

Rüyada Geniş Ev Görmek

Aile fertlerinin uzun yaşamasına, hastalık görmemesine dalalet eder. Eğer kendisinden korkulan ve kötülük saçan bir insandan şikâyetçiyseniz çok yakın bir zaman içinde bu kişiden kurtularak güvende olacaksınız. Maddi sıkıntılar yaşayanlar için sabretmeleri gerektiğine ve durumlarının düzeleceğine işarettir.

Uzun zamandır beklediğiniz bir iş fırsatını sonunda yakalayabilir ve hayatınızı bir düzene oturtabilirsiniz. Bu parayla büyük işler kurup, bol bol maddi kazanç elde edeceksiniz. Aynı zamanda saygı görecek ve insanlar arasında fark edilen, özel biri haline geleceksiniz.

Rüyada Ev Yaptırmak

Rüyayı gören kişinin hayatında bazı sıkıntıların ve sorunların baş göstermesine delalet eder. Yeni bir ev satın alacağınıza ya da hayırlı bir iş bulacağına ve o işten menfaat göreceğinize delalet eder. Eğer ki yıkıldığını gördüyseniz küçük bir hastalık geçireceğine ve sıhhatinize ve rahatınıza dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Yandığını ve tamamen yok olduğunu görmek, aklınızda bazı soru işaretleri olduğunu bununda en kısa zamanda çözüleceğini delalet eder.

Rüyada Yeni Ev Görmek

Evlilik olarak yorumlanır. Aldığını gören kişi evlenecektir. Rüyayı gören bekarsa yakın bir zamanda evlenebilir. Evlilik için adımlar atmayı planlayabilir. Eğer bir ilişkisi varsa bunu bir resmiyete dökmek isteyebilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa bu dönemde evleneceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz. Evliliğe yoğunlaşmaya işaret eder.

Terfi etmek olarak yorumlanabilir. İş ortamında yaptığı işler çok beğenilebilir. Düşünülmeyeni düşünerek fark yaratabilirsiniz. Aldığını gören kişi iş ortamında makam atlayacaktır. Yaptıklarınız herkes tarafından takdir toplayacak.

Rüyada Ev Almak

Zenginlik anlamına gelir. Onun içinde yaşayama başlayan kişi her anlamda zenginlik yaşayacaktır. Bu dönemde maddi olarak bir artış söz konusu olabilir. Bir bilet almanız, şans oyunları oynamanız size gelir getirebilir. Aynı zamanda manevi olarak da zenginlikleriniz olacaktır. Manevi olarak çok doyacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Kişi, güzel bir işe başlayabilir ve maddi olarak rahatlayabilir. Yeni başlayacağınız başlangıçlara da delalet eder. Bu rüya, evlenip güzel bir yuva kuracağınızın da göstergesi olabilir. Hayata yepyeni bir sayfa açarak devam edeceğinizi ve tüm kötü şeyleri arkanızda bırakacağınızı gösterir.

Rüyada ev görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status