Rüyada Enkaz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada enkaz görmek, genel olarak iyi anlamlar taşımaz. Hayır beklenen ancak iyi sonuçlar vermeyecek işlere dalalet eder.

Yapılması düşünülen ancak yapabilmek için gerekli gücün bulunamayacağı işlerdir. Çok fazla emek verilen, her şeyin ortaya konulduğu bir işin başarısızlıkla sonuçlanması anlamına gelir.

Rüyada Enkaz Altında Kalmak

Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız, kendinizi adadığınız önemli bir iş sonuçsuz kalacak ve beklediğiniz takdiri görmeyeceksiniz. Eğer eğitiminize devam ediyorsanız okulda bir takım sorunlar yaşayabilir, eğitiminizi istediğiniz sürede tamamlayamayabilirsiniz.

Yıllarca emek verdiğiniz, maddi ve manevi her konuda arkasında durduğunuz insanlardan ihanet göreceksiniz. Bu kişi ailenizden biri olabileceği gibi, kan bağınız olmayan biri de olabilir. Hayırlı olmayan hadiseleri temsil eder. Her neyin üzerinde çalışıyor ya da her neye emek veriyorsanız hayrını görmeyecek ve sıkıntılarla karşılaşacaksınız.

Maddi anlamda yaşanacak sıkıntılara dalalet eder. İnsanlarla ilişkilerinizde verdiğiniz emeklerin boşa gitmesi anlamına gelir. Yıllarca çalışıp, emek verip bir araya getirilen her şeyin bir anda dağılacağına, başa dönüleceğine dalalet eder. Her şeye sıfırdan başlamak zorunda bırakılabilirsiniz. İnsanlar sizin emeğiniz üzerinden haksız bir biçimde prim yapacak ve adınızı dahi kullanmadan çalışmalarınıza sahip çıkıp sizi ikinci plana atmaya çalışacaklar.

Sürekli anlayışlı davranıp hatalarını görmezden geldiğiniz insanlar en ufak bir hatanızda sizi sert bir biçimde yargılayacak ve huzurunuzu bozacaklar. İş ortamında yıllardır hak ettiğiniz saygıyı görmek için uzun bir süre daha beklemeniz gerekecek. İnsanlar sizinle sadece çıkarları için iletişim kurmaya başlayacak.

Rüyada enkaz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status