Rüyada Elek Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada elek görmek, yakın çevrenizde olup biten birçok kötü olayın var olduğuna ancak sizin bunlardan haberdar edilmediğinize işarettir. Arkanızdan konuşan ve sizi başkalarına kötüleyen birçok insan olduğunu gösterir.

En yakın arkadaşlarınızın aslında size ihanet etmekten geri durmadığının göstergesidir. Güvendiğiniz, değer verdiğiniz ve her şeyinizi emanet edebileceğinizi düşündüğünüz insanlarla ilgili yeniden bir değerlendirme yapıp temkinli davranmanız konusunda önemli bir mesajdır. Sadece arkadaş çevresinden değil, akrabalarınızdan da zarar görebileceğinize, bu nedenle özellikle bu zamanlarda kimseye tamamen güvenmemeniz gerektiğine dalalettir.

İyi insanlarla karşılaşılacağının da göstergesidir. Toplum içinde iyi bir yere sahip olabilir ve sizin gibi başarılar elde etmiş insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşıp buna bağlı olarak dürüst ve işine önem veren insanlarla tanışacaksınız. Nasıl kullanıldığına göre de farklı anlamlara gelir.

Rüyada Un Elemek

Bir türlü bitiremiyorsanız, bu durum sonuçsuz kalacak işler yaptığınıza işarettir. Size uygun olmayan, yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğinizi ve bunun sonucunda büyük zararlar göreceğinizi gösterir. Emrinizde çalışan kişilerin sizden hoşlanmadığına ve en ufak bir fırsatta hatalarınızı yüzünüze vurmak için beklediklerine dalalettir.

Bekar olanlar için yakın bir zamanda kendi karakterlerine çok yakın bir kişiliğe sahip eş adayıyla tanışmaya ve kısa zamanda evlenmeye işarettir. Bir şeyler elediğini ve işini tamamlayıp eleği bıraktığını gören kimse, kendisine verilen işi başarıyla tamamlayıp güvenilir ve işinin ehli biri haline gelir.

Rüyada elek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status