Rüyada Ekin Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ekin görmek, birçok anlamı içinde barındırmaktadır. Eğer doğru mevsimde yetişen, gür ve sağlıklı ise hayırlı evlatlara sahip olmaya ve onlardan size gelecek faydaya işaret eder. Çokluğu oranında evlat sahibi olabilirsiniz.

Mevsiminde görülmeyen akrabadan zarar görmeye, iş kaybetmeye, evlat sahibi olamamaya ya da var olan evlatlardan hayırsızlık görmeye dalalet eder. Çok sayıda ancak bakımsız ise kısa süreli musibetlere, en beklenmedik insanlardan zarar görmeye ve aile içinde yaşanacak geçici sıkıntılara dalalet eder.

Miktara, mevsime ve bakım durumuna bağlı olarak farklı anlamlara gelir. Hasat zamanı gelmeden işlenmeye başlanan yaşanılan yere büyük bir felaket, kıtlık ya da açlık ve susuzluğun hakim olacağına, zor zamanların yaklaştığına işaret eder.

Acımasız yöneticiler tarafından yapılacak zulme, devlet işinde çalışanlar için iftira ve zorluklarla karşılaşmaya dalalettir. Vaktinde hasat ediliyor ise verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağını, iyi insanlarla karşılaşılarak hayırlı işler yapılacağını gösterir.

Rüyada Yeşil Ekin Görmek

Helal ve bol kazancın göstergesidir. Bekarlar için evlenmeye işarettir. Bekar erkekler için hayırlı, kendilerine uygun bir eş bulmaya ve hayırlı evlatlara sahip olmaya; bekar kadınlar içinse ahlaklı, dürüst ve kazancı bol olan bir erkekle tanışıp kısa zaman içinde dünya evine girmeye dalalettir. Tersi ise bu evliliklerin kısa süreceğini ve üzücü bir şekilde sona ereceğini gösterir. Borçlardan kurtulup çok ve hayırlı para kazanmaya dalalet eder.

Rüyada ekin görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status