Rüyada Ejderha Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ejderha görmek, acımasız bir yönetici olarak yorumlanır. Rüyada ejderha gören kişi acımasız bir yöneticiyle uğraşmak zorunda kalır.

Eğer çalışan biriyseniz iş yerinizde üst mevkide olan birinden azar işitebilirsiniz. Patronunuz size acımasız davranabilir hatta bir ceza verebilir. Ejderha gören kişi zorlu bir yöneticiyle zaman geçirecektir. Sizden yaşça büyük birinden azar işiteceğiniz anlamına da gelebilir. Anne ve babanızla aranız bu aralar bozulabilir.

Rüyada Kendini Ejderha Görmek

Büyük bir düşman olarak yorumlanır. Düşmanınızın yakınınızda biri olacağı anlamına gelir. Yakınınızda olan biri size düşmanlık yapabilir ve sizi üzebilir. Güvendiğiniz biri sizi bazı konuda yarıda bırakabilir. Ayrıca kişi sinirlerini kontrol edemeyecek ve kötü sözler söyleyecektir. Yanlış bir konuşma yüzünden yakınınızdaki birini çok üzebilirsiniz. Zalim bir yönetici tarafından üzüleceğiniz olarak yorumlanır.

Rüyada Ejderha Yakalamak

Hükümdarlık kurma olarak yorumlanabilir. Size kötülük yapacak birini alt edeceğiniz anlamına gelir. Doğru hareketlerle size düşmanlık yapacak birini püskürteceksiniz. Size gelecek bir zarardan doğru hareketler kendinizi koruyacaksınız.

Rüyada Ejderha Öldürmek

Kişi hayatındaki yanlış kişilerden kurtulur, doğru adımlarla yoluna devam eder, refaha erer. Ayrıca kişi, etrafında bulunan kötü niyetli ve sinsi insanları püskürtecek demektir. Aynı zamanda bu rüya, kendinizi savunmanız gereken bir dönemin içine gireceğinizi de gösterir.

Rüyada ejderha görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status