Rüyada Ebabil Kuşu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ebabil kuşu görmek, rüya bilinçaltımızda bastırmaya çalıştığımız dürtü ve duygularımızdan ibarettir.

Hafızamızda gün içinde yaptıklarımız, duyduğumuz sesler her ne varsa birçok durumu kaydeder. Ancak bir müddet sonra unutulur. Geriye sadece beynimizin kayıt altına aldığı durumlar, duygular, dürtüler, içgüdülerimiz kalır. Bu konuda birçok araştırma yapan psikologlar, psikanalistler bulunmaktadır. Ancak uykudan uyandığımız vakit gördüğümüz rüyaları hatırlayamayabiliriz.

Gördüğümüz rüyanın %90’ınını unutabiliriz. Belirgin olarak gördüğümüz ve aklımızda kalan %10’luk kısmı gördüğümüz rüyayı yorumlamaya yeterli olacaktır.

Rüyada Ebabil Kuşu Beslemek

Rüyada ebabil kuşu beslemek, birçok rüya alimi farklı yorumlar yapmaktadır. İyi yorum olarak; güzel ve temiz bir kısmete, mutluluğa erişileceğine, ileride rahat bir hayat süreceğine, birçok sorunun üstesinden gelinebileceğine, huzura, bol şansa, bolluk ve bereketin zamanla artacağına, devlet makamında yükselişin gerçekleşeceğine işaret eder.

Birçok kayıptan sonra kazanılacak ganimete, galibiyete işaret etmekte, tertemiz bir kazanca delalettir. Birçok yorumcu tarafından Allah’ın askerleri olarak yorumlanmaktadır. Olumsuz yorum olarak ise sorumluluk durumunun getirdiği zorluklar, parasızlık, ticari anlamda başarısızlığa, çözümü olmayan bir olayla karşı karşıya kalınacağını, kederi üzerinden bir türlü atamayacağınıza delalettir.

Aşk hayatında her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. Uzun süreli, sevip sevildiğin, anlaşabildiğin bir ilişkin var. Her ikiniz de ciddi düşünüyorsunuz, ancak acele etmeden biraz daha beklemeyi tercih ediyorsunuz. Bir arkadaşın sana kırılmış, ama neden kırıldığına bir anlam veremiyorsun. Bu konuyu ona açıp, sorsan iyi edersin. Sanırım yanlış anlaşılmadan dolayı sana kırılmış.

Rüyada ebabil kuşu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status