Rüyada Diş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada diş görmek, kısaca yakın akraba demektir. Üst dişler baba tarafına alt ise anne tarafına işaret eder.

Üst iki diş baba ve amcaya simgelerken alttaki iki ise kendi çocuklarınızı temsil eder. Çürümesini, kırılmasını ya da düştüğünü görmek ise, temsil ettiği kişinin başına üzücü bir olay geleceğine, hastalık, sıkıntı vb. sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Güzel Dişler Görmek

Yaşayacağı bir mutluluğa, çıkacağı refaha, ereceği huzura işaret eder. Beyaz, parlak ve güzel ise mutlu bir haber alacağınızın ve sevineceğinizin bir habercisi olabilir. Leke görmek, duyacağınız can sıkıcı bir söze ya da maddi sıkıntı yaşayabileceğinize yorulur. Genellikle yakın akrabalar ve birinci dereceden yakınlar olarak rüyada tanımlanmaktadır. Ailesi ile belki de daha çok vakit geçirmesi ve onların sıkıntılarının farkına varması gerekecektir.

Rüyada Sallanan Diş Görmek

Bir süre sıkıntılı bir hastalık yaşayacağınıza fakat daha sonra eski sağlığınıza kavuşacağınızı gösterir. Genellikle akraba ve yakınlarınızdan bir haber alacağınızı gösterir. Rengine, parlaklığına ve sağlıklı olup olmamasına göre farklı anlamlar kazanır. Sevdiklerinizden alacağınız bir haberin sizin üzerinizde etki bırakacağı anlamına gelir. Dişin durumunu iyi tahlil edebilmeniz gerekir.

Rüyada diş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status