Rüyada Diken Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada diken görmek, acıların zevke dönüşeceğinin göstergesidir. Kaba, sert, yanlış düşünceler içinde olan inançsız bir adamın simgesidir. Eline battığını gören bir kişi tedirgin olacağı bir durum yaşayacak demektir.

Rüyada Diken Batması

İç huzursuzlukları yaşadığınızın ve sıkıntılı, zor bir dönemin içerisinde bulunduğunuzun göstergesidir. Çoğu zaman sıkıntılı ve zor günlerin habercisidir. Ayrıca kişi ilim ve dini konularda eksiktir. Kötü niyetli bir kişinin sizin hakkınızda kötü şeyler düşünmesi ya da bir takım planlar yapması anlamına gelir. Kopardığını gören bir kişi bu durumdan etkilenmeyecek demektir.

Genellikle olumsuzlukların ve sıkıntıların göstergesidir. Kişinin etrafındaki insanları tekrardan gözden geçirmesi gerekir. Genellikle bu insanların etrafında yüzünüze gülüp arkasından kuyu kazan birileri vardır.

Rüyada Diken Çıkarmak

Cahil kişileri simgeler. Her yönden eksik ve yetersiz kimselere işaret eder. Kişinin dışa vurmaktan çekindiği iç huzursuzlukları vardır. Etrafındaki insanların ne kadar samimi olduğu hakkında endişe duyar ve kafasında ciddi soru işaretleri vardır.

Ayrıca kaba ve ketum kişileri simgelemektedir. Kişinin kendisinin ya da yakınlarından birinin ciddi sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Bunun dışında rüya sahibi maddi ve manevi açıdan sıkıntı içine düşebilir.

Son zamanlarda yaşadığın talihsiz kötü günler yıldızının yükselmesiyle mutlu günlere dönüşecek. Eskiden senin için önem ifade eden bir kişiden alacağın haber seni geçmişe götürecek ve eski anıları yad etmene neden olacak. 3 vakit içinde görüşmeye karar vereceğin bu kişiyle gelecekle ilgili güzel planlar yapacaksınız. Mutlu bir ilişkinin başlangıcı olacak bu görüşme ilerde evlilikle sonuçlanacak.

Rüyada diken görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status