Rüyada Deve Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada deve görmek, birinden emir alacağınıza işaret eder. Eğer başkasının yanında çalışıyorsanız patronunuzdan ya da üstünüzden emir alacaksınız.

Patronunuzla karşı karşıya gelebilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşayacağınızı gösterir. Deve hareket ederken size çarparsa bir kavgaya karışacağınız anlamına gelir. Rüyayı gören kadın ise ilişkinizde inanılmaz güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu nedenle çok mutlu olacağınızı gösterir.

Rüyada Deve Kervanı Görmek

Mümin kişi anlamında yorumlanır. Dini inancı büyük biri size doğru yolu gösterecektir. İbadet etmek anlamındadır ve ibadete yönelip dua edeceğinize işaret eder. Aynı zamanda kalabalık bir yerde ibadet edeceğiniz anlamına gelir. Hacca gitmek, bir mevlüde katılmak, camide namaz kılmak gibi anlamlara gelebilir. Huzur ve saadettir, yakın zamanda günahlarınızla yüzleşeceğinize işaret eder.

Rüyada Deveye Binmek

Güzel alımlı kadın olarak yorumlanır. Hayırlı bir kısmet anlamındadır. Bekarsanız bu rüya nasip ve evliliğe yorumlanır. Mutluluğa ulaşmanın biraz zaman gerektirdiğine işaret eder. Mala, mülke, bol paraya  işaret eder. Çok deve ise bol para kazanacağınız anlamındadır.

Aynı zamanda ev almaya da işarettir. Üstünüze büyük bir yük bineceği bir döneme gireceğinizi gösterir. Taşımakta zorlanacağınız ve sizi zora sokacak bir sırra ortak olacağınıza delalet eder.

Sizi zorlayan bir engel ise bir erkek evlat sahibi olacaksınız demektir. Eğer ki zorlanmadan içeri girdiyseniz bu bir kız çocuğunuz olacağına yorulur. Rengarenk ise sizin farklı bir kişilik olduğunuzu gösterir. Ayrıca stil sahibi bir insan olduğunuzu, aklınızda çok farklı fikirler olduğunu gösterir.

Rüyada deve görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status