Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada deve kuşu görmek, insanlardan bir süre uzaklaşmak anlamındadır ve kişi yalnız kalmayı istemektedir.

Rüya sahibinin geçmişte gizlediği bir sırla yüzleşeceği anlamına gelir. Uzak bir yere yolculuk yapabilir. Uzak yerlere gitmek isteyebilir ve yolculuk yapabilir. Çok uzakta olan bir tanıdıktan haber alınacağına dalalettir.

Rüyada Deve Kuşu Yakalamak

Kişinin büyük devlet adamları ile karşılaşacağına işaret eder. Devlet işiyle ilgili sorunlarının çözüleceğine işaret eder. Bekarlar için evlilik evliler için yolculuktur. Bekar olanlar bu dönemde hayatlarının kadını ya da erkeğiyle karşılaşabilirler. Evli olanlar ailesiyle birlikte bir yolculuğa çıkabilir. Bolluk, bereket, aşktır. Deve kuşuna bindiğinizi görme, haram mal, iftira anlamındadır.

Daha önce tatmadığın, yaşamadığın duyguları ve hisleri yaşıyor gibi görünüyorsun. Hem çok seviyor hem de çok seviliyor olmak seni o kadar mutlu ediyor ki; bu mutluluğuna ailen ve arkadaşların da ortak olmuş gibi gözüküyor. Sanırım pek yakında gerçekleşecek düğün hazırlıklarına girişmiş gibisin. Bu yüzden başın biraz telaşlı, endişeli ve kalabalık görünüyor.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin büyük bir şansla karşılaşılacağına işaret eder. Bir süredir beklediği bir haberin olumlu yanıtlarını alır. Renkleri canlı ve bakımlı olduğu zaman güzel haberler alacağınızı da gösterir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin hayatında olumlu yönde değişimler olacağına delalet eder.

Ailede sözü geçen saygıdeğer biri çok yakında sana fazlasıyla mutlu olacağın bir haber yollayacak. Bu haber ile hemen eşyalarını toplamaya başlayacaksın, çünkü bu haber beklediğin yolla ilgili. Aklındakileri faaliyete geçirmen gereken bir zamandasın, bu dönem şansının açık olduğu bir dönem olacak. Geçmişi unutturacak kadar büyük bir aşka tutulman an meselesi.

Rüyada deve kuşu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status