Rüyada Derin Bataklık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada derin bataklık görmek, çevrenizde size zarar vermek isteyen insanlar olduğuna dalalet eder. Büyük ve geniş ise bu insanların size çok yakında olduğu anlamına gelir.

Çok yakın çevrenizden biri size zarar vermek isteyecek. Ailenizde ya da arkadaşlarınız arasında çok güvendiğiniz birinden büyük bir hıyanet göreceksiniz. Çok yoğun ve koyu renkli ise göreceğiniz kötülüğün çok yakın olduğu anlamına gelir. Daha az yoğun ve kahverengiye dönük ise çevrenizde size zarar verme planları yapan insanın kim olduğunu fark etmek için hala vaktinizin olduğu anlamına gelir.

İşlerinizin yolunda gitmemeye başlayacağı şeklinde yorumlanır. Kazancınız yavaş yavaş azalacak ve sizi maddi anlamda büyük sıkıntılara sokacak hale gelecek. Borç içine düşüp uzun süre aldığınız maddi yardımı geri vermekte zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Bataklığa Düşmek

Rüyada bataklığa düşmek, kötü insanlarla bir arada bulunup onlarına emirlerine uygun bir biçimde davranmak zorunda kalacaksınız. İstemediğiniz işler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aileniz tarafından dışlanacak ve bir süre onlardan uzakta yaşamak zorunda kalacaksınız.

Çocuklarınızın size olan saygısını ve güvenini kaybedebilirsiniz. Yanlış insanlarla getirisi olmayan işler yaparak paranızın büyük bir kısmını kaybedebilirsiniz. İşlediğiniz günahlara ısrarla devam ettiğiniz şeklinde de yorumlanır. İnsanları incitip bunu umursamayan bir insan olduğunuzu gösterir.

Kötü günlerinde insanlara yardım eli uzatmadığınız için zor zamanlarınızda kimseden yardım göremeyeceğiniz anlamına gelir. Eğer bataklığa doğru ilerlediğinizi gördüyseniz günahlarınızın giderek artmakta olduğu; ters yönde yürüdüğünüzü gördüyseniz yaptığınız olumsuz davranışlardan dolayı pişman olduğunuzu gösterir.

Rüyada derin bataklık görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status