Rüyada Denizaltı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada denizaltı görmek, büyük sır anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük bir sır sakladığına işarettir.

Yaşadıkların seni bir hayli yıpratmış gibi görünüyor. Ancak önünde seni bekleyen pırıl pırıl, aydınlık, uzun bir gelecek var. Geçmişe takılıp kalmaz da hep geleceğine odaklanırsan hayatta elde edemeyeceğin şey yok gibi görünüyor. Zaman her şeye çaredir, zamanla bu monotonluk, bu karamsar günler sona erecek ve sen büyük bir refaha ereceksin.

Rüyada Denizaltına Binmek

Gizli bir düşmana işaret eder. Yanınızda bulunan birinin size gizlice düşmanlık yapacağı anlamına gelir. Sizin dostunuz gibi görünen biri size kötülük besleyebilir. Aynı zamanda çok çok büyük şeyleri gizlediğiniz ve içinizde yaşadığınız anlamına gelir. Kişi tüm duygularını gizlice yaşayan biridir.

Rüyada Denizaltının Gittiğini Görmek

Gizli hedef anlamına gelir. Kişi hedeflerine yavaş ve gizliden ulaşacak demektir. Uzun zamandır yapılmak istenen bir plan yavaş yavaş harekete geçirilir. Planlı yapılırsa hedefe ulaşacağınıza işaret eder. Hedeflerinize ulaşacağınıza ama doğru adımlar atmanız gerektiğine işaret eder.

Denizaltının yukarı doğru çıkması, uzun zamandır planladığınız bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin hayatında henüz çok da belirgin olmayan olumlu değişimler olmaktadır. Bu rüya, bir nevi, hayatınızda yeni şeylerin olacağını, doğruyu yanlış

Rüyada denizaltı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status