Rüyada Değirmen Görmek

Rüyada değirmen görmek, kişinin hayatıyla ilgili yorumlanır. Yani bekar kızlar ve erkekler için evlilik habercisi, yoksullar için bol kazanca ve zenginliğe yorumlanır.

Bu rüyayı gören kişi ve ailesi için sıkıntıların bitmesi ve aydınlığa kavuşma şeklinde yorumlanır. Darlıktan kurtulma gibi tabirlerde yapılmıştır. Dünyadaki nimetlere karşılık olabilir. Bir evde olmadığı halde görüldüyse sıkıntı ve şiddet yaşanabilir. Bir kimse rüyasında camide ya da çarşıda olduğunu gördü ise savaşın veya mücadelenin habercisi olabilir.

Rüyada Su Değirmeni Görmek

Tahıl öğütüldüğü görüldü ise kolay rızık elde etmeye ve sürekli şekilde rızkının devamına yorumlanır. Bir işte yetkili kişiye yorulabilir. Taşı görüldüyse ve dönüyorsa rüyayı gören kişinin bir yolculuğa çıkacağına işaret olabilir. Eğer taşı buğdaysız olarak dönüyor ise kişi için üzüntü ve keder geleceği olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Değirmenin Kırıldığını Görmek

Bir aksaklık olması veya kötü bir olayın geçmesi iş hayatında darlığa ve işlerin bozulmasına delalet olabilir. Herhangi bir maddenin öğütüldüğünün görülmesi rızkın artışına işaret eder. Sıkıntı yaşayan insanların sıkıntılarının bitmesi ve refaha ermesi demek anlamındadır.

Eğer rüya sahibi ya da bir yakını hapiste ise hürriyetinin yakın olduğu da söylenmektedir. Ailede hasta olan kişilerin şifa bulacağı ve tehlikelerden kurtulması da yapılan tabirler arasındadır.

Rüyada değirmen görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status