Rüyada Def Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada def görmek konulu rüyalarda rüyayı gören kişi erkek ise üzüntü anlamında kadın ise ve rüyasında çalıyor ise sevinç anlamında yorumlanır.

Rüyada kadınlar toplanıp çalıp eğleniyorlar ve düğün, nişan tarzı yerlerde görülür ise bu rüyayı gören kişi için bir merasimin söz konusu olabileceği tabir edilir. Çalan bir kişi görmek sevinç ve ferah anlamındadır.

Rüyada Def Çalmak

Çalınan bu defin bir usule bağlı olarak gerçekleştirilmesi özünde kötü olan fakat herkesin iyi şekilde bildiği bir kadınla evlenmesi şeklinde tabir edilir. Başka bir tabire göre erkek için şan, şöhret ya da musibet anlamına gelmektedir. Kadınlar için ise hayırlara ve iyiliklere güzelliklere delalet olabilir. Bir kişi üne ve şöhrete kavuşur.

Kişinin yaptığı işler hayırlara vesile olur. Ya da hayırsız bir iş yaptığında yaptığı o hayırsız işlerle ün yapar. Bir kadın bu rüyayı gördüğünde ise buna yapılan yorum, o kadının adının duyulması ve dört bir yana yayılması şeklindedir.

Rüyada Def Sesi Duymak

Genç bir erkek için düşman olarak gördüğü birinden bir haber alacağı yapılan tabirler arasındadır. Rüyayı gören ihtiyar bir kişi ise o kişinin daha çok yaşaması söz konusu olup ömrünün uzaması olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi rüyasında bir kadının çaldığı defin sesini duyup onu dinleniyor ise hayatına neşe ve ferahlama geleceğine delalettir.

Rüyada def görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status