Rüyada Dar Ağacı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada dar ağacı görmek, rüyayı gören kişinin olmasını istediği bir dileğinin olma ihtimalinin bulunduğunu gösterir.

Rüyada bir başkasını ya da kendisini asılırken gören kişinin dilekleri kabul olacak demektir. Tek başına bir anlam ifade etmez. Anlamını daha iyi çıkartabilmek için görülen diğer unsurlarla yorumlamak daha doğru olacaktır. Çünkü rüyaların bir bütün olarak değerlendirilmesi her zaman daha doğru olacaktır.

Rüyanızda birileri sizi zorla götürmeye çalışıyorsa bir düşmanınız var demektir. Bu sizi çekemeyen bir arkadaş olabilir ya da hiç farkında olmadığınız çevrenizden biri dahi olabilir. Bozulurken görmüş iseniz  size karşı oynanan oyunları fark edeceğiniz anlamına gelir. Rüyanızda çok sık görüyorsanız eğer geçmişinizde unutamadığınız kötü bir anınız bulunuyor demektir.

Rüyada İdam Edilmek

Özellikle size verilmek istenen bir mesaj olarak düşünülmemelidir. Günlük yaşantınızda kafanıza taktığınız bir şeyden ya da okuduğunuz bir kitap, izlediğiniz bir filmden etkilenmiş olabilirsiniz. Etrafınıza faydası dokunan biri olduğunuzu söyler ve bu davranışlarınıza devam etmeniz gerektiğini vurgular.

 

Kötü giden bir aşk hayatını simgeler. Sevgilinizle kavga etmeniz çok olası şu sıralar. Yeni tanışacağınız insan da sizin ruh ikiziniz değil bunu hemen fark edeceksiniz ve ayrı yollara gideceksiniz.

Rüyada Asıldığını Görmek

Size sunulan nimetlerin artacağını ve elinizin bollaşacağını işarettir. Bu zamanlarda borçlarınızdan kurtulabilir, maaşınıza zam alabilirsiniz. Hayatta yapmak istediğiniz tüm hayallerinize kavuşacağınızı simgeler. Hayatı çok git gelli yaşayan bir insansınız ve bu koşuşturmaca içinde sağlığınızı ihmal ediyorsunuz. Ona dikkat edin çünkü şu aralar sağlığınız sinyal vermek üzere.

Rüyada dar ağacı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status