Rüyada Damat Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada damat görmek, hayırlı bir işe adım atacağınız anlamına gelir. Rüyayı gören erkekse ve damat olduğunu görüyorsa hayırlı bir işe adım atacaktır.

Uzun zamandır planladığınız bir iş başarı ile sonuçlanabilir. Damat olduğunu gören kişi işle alakalı hayırlı bir adım atabilir. Güzel girişimler olabilir. Damat olduğunu gören kişi eğer bekarsa hayırlı bir kısmetle karşılaşabilir.

Rüyada Damat Olmak

Güven içinde olmak anlamına gelir. Kişi güven duyacağı kişiler ile bir arada olacaktır. Vakit geçireceğiniz kişiler size güven verebilir. İş ortamında size güven veren kişilerle iş yapmaya karar vereceksiniz. Aynı zamanda kişi güven duygusuna önem verir. Size güven veren kişilerle vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Rüyada Gelin ve Damat Görmek

Sıkıntıdan kurtulmak olarak da yorumlanır. Kimi zaman kişinin süregelen sıkıntılardan kurtulması anlamına gelir. Bir dönemdir uğraşılan sıkıntılardan artık kurtulma zamanıdır. Sabırlı olan kişi sıkıntılı dönemlerini feraha çıkarak mutlulukla sonlandıracaktır. Ayrıca kişi ummadığı anda güzel bir haber alabilir. Mutlu ve huzurlu bir döneme geçiş yapacaktır.

Eğer gören genç kız ve halen bekar ise, çok kısa bir sürede çok aşık olarak güzel bir yuva için ilk adımları atacak demektir. Damadın ölmesi ya da hastalanması ise, kişinin sevdiği kişi ile arasında uzlaşılması zor sorunlar oluşacak anlamına gelir.

Rüyada damat görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status