Rüyada Damar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada damar görmek, akraba olarak yorumlanır. Kişi akrabalarla ilgili konular olarak yorumlanır.

Akraba ziyaretleri söz konusu olabilir. Uzakta olan birini ziyarete gidebilirsiniz. Akrabalarınızdan biri rahatsızlık geçirebilir, hastahaneye onu görmeye gidebilirsiniz. Akrabalarınız size misafirliğe gelebilir, onları ağırlayabilirsiniz. Evinize gelecek misafir size bazı dedikodular getirebilir. Bu haberlere canınız çok sıkılabilir. Güvendiğiniz insanların sizin hakkınızda ileri geri konuşması can sıkıcı olacaktır.

Rüyada Damar Yolu Görmek

Saygın kimse olarak yorumlanır. Kişi saygın bir kişi olacaktır. Çevresi tarafından saygınlık kazanabilir. Söylenen sözler dinlenir ve her nasihat önemsenir. Kişi başkalarına yol gösterecektir. Verilen nasihatler yerinde olacaktır, insanlar söylenenlere itimat edecektir. Sözleriniz bir başkası için umut olabilir. Darlık çeken biri sizin sözlerinizle ferahlayabilir.

Size hayır duası yapabilir. Size bunun için güzel sözler söyleyebilir ve size küçük bir hediye alabilir. Sizden duyduğu bir cümleyle hayatındaki bazı şeyleri değiştirmeyi planlayabilir ve adım atabilir. Sözler çok şeyi değiştirir bunun gücünü kullanacağınız bir dönemdesiniz. Güzel nasihatlerinizi yapın. Mal varlığına işarettir. Birikimler yapılabilir.

Farklı iş dallarına geçmek istenebilir. Yeni iş fikirleri daha çok para kazandırabilir. Bu dönemde işinizle ilgili konuları bir daha gözden geçirmelisiniz İşinizin artısını eksisini değerlendirmelisiniz, eğer size daha çok para kazandıracak bir iş dalı varsa onunla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni iş yeri, yeni iş için analizler yapabilirsiniz. Bütçe değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Rüyada damar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status