Rüyada Dağ Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada dağ görmek, genel olarak büyük bir işe, üstün kimselere, önemli insanlara, eşsiz bir hayata yorumlanır.

Tırmandığını gördü ise büyük çaba sarf ederek ve gayret göstererek bir amaca ulaşacak demektir. Kişiler bir çocuk veya tüccar olmaya delalet olabilir.

Dağılıp değişime uğruyorsa kalbi kötü ve zor bir kadına işaret olabilir. Üzerine çıkıp Allah’ a hamd ettiğini gören kişi vatanı için adil bir devlet başkanı olacak demektir. Üzerinde kötülük yaptığını isyan ettiğini ve başkalarının haklarına tecavüz ettiğini görüyor ise o kişi zalim ve kötü bir insan  olacak diye tabir edilir.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Üzerine yapılan tabirler arasında, rüyayı gören kişi bu tür bir rüyada kendisini üzerinde secde ederken veya ezan okurken görürse bir vali, başkan ya da yönetici olur şeklinde tabirler de vardır. Bu rüyayı gören kişiler bazen de düşmanlarına galip gelecektir şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Dağa Çıkıp Bozgunluk Çıkarmak

Kişi zalim bir yönetici olur. Güven duyduğun birinin sana yapacağı ortaklık teklifini kabul etmen, eşini ve aileni büyük bir risk içerisine atman demek. Bu ortalık fikrinden vazgeçmen senin için en hayırlısı olacak.

Rüyada Dağda Kar Görmek

Kişinin namının artacağına, işinde başarılı olacağına, ticaret hayatında çok kar elde edeceğine, olmasını istediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Bu rüya genellikle başarıya, sevince, mutluluğa, adalete, aile saadetine, çocuğa yorulur.

Rüya sahibinin uzun uğraşlar sonunda elde edeceği zafere, makamının yükselmesine, düşmanlarına karşı ezilmeyeceğine, işinde ustalaşacağına, eğer çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğunun olacağına, evi yoksa ev satın alacağına, paraya ihtiyacı varsa yakın zamanda eline yüklü miktarda para geçeceğine, itibarının artacağına delalet eder.

Rüyada Dağ Başında Olduğunu Görmek

Kişinin karşısına çeşitli zorluklar çıkacağına, beklenmedik kişilerden darbe alacağına, düşmanlarının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin devlet dairesinde çalışacağına, yöneticilik yapacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, namının artacağına delalet eder. Kişi çeşitli zorluklara göğüs gerer ve sonucunda hak ettiği başarıya ulaşır, huzura erer. Bu rüya genellikle sıkıntılar sonucu elde edilen mükafata, mevki ve makam sahibi olmaya, rahata kavuşmaya yorulur.

Rüyada Dağdan Yuvarlanmak

Rüya sahibinin kimsenin başaramadığı şeyleri başaracağına, sıkıntılı günler sonucunda hak ettiği mutluluğa kavuşacağına, şan ve şöhretinin artacağına, tüm dünyada adından söz ettirecek bir insan olacağına, maddi yönden sıkıntılar çekiyorsa yakın zamanda çok para kazanacağına, iş hayatında yüksek mevkilere geleceğine delalet eder.

Rüyada Dağa Çıkamadığını Görmek

Kötü haberler alır, mal ve mülkünü kaybeder, borç batağına düşer, dostları azalar, düşmanları artar, iş hayatında sorunlar yaşar, ailesi ve akrabaları ile arası açılır, üzüntülü günler geçirir. Yakın zamanda müjdeli bir alacağınıza ve çok sevineceğinize de yorumlanır. Yalnız olmaktan sıkılıp, hayatında biri olmasını istiyor gibi bir halin var. Ancak durduğun yerde de karşına birinin çıkmasını beklemen doğru değil.

Arkadaş çevrene katılman, sosyal ortamlara girmen aradığın aşkı bulmana yardımcı olacak. Birazcık da kendine bakım yapsan, fena olmayacak. Katıldığın davetlerde çekingen tavırlarını üzerinden atıp, ortama uyum sağlamaya çalışmalısın.

Rüyada Dağ Deniz Görmek

Genellikle iyi olayların yakın zamanda çabalarınıza bağlı olarak gerçekleşeceğine işaret eder. Dağ, yüksek mevkili kişilerden yardım alınarak önünüze çıkacak engelleri aşacağınıza işaret ettiği gibi, yapmak istediğiniz işin zorluk derecesine de işaret etmektedir. Deniz ise, büyük bir huzur ve temiz bir yaşam vadeden bir unsurdur. Dolayısıyla bu iki detayın bir arada görülmesi oldukça hayırlıdır. Çünkü karşınıza çıkacak engeller karşısında çaresiz kalmayıp destek alacağınıza ve başarılı olursanız uzun ve güzel bir yaşam süreceğinize delalet olur. Elde ettiğiniz mevkilerin kalıcı olacağına da işaret eder.

Rüyada Dağların Arasında Deniz Görmek

Yapmakta olduğunuz işlerin sizi hayırlı bir yere götürmeyeceğine ve devam ederseniz başınıza türlü belalar açacağınıza işaret eder. Bir başka ifadeye göre yapmakta olduğunuz iş yüzünden birilerine haksızlık yaptığınıza ve kalp kırdığınıza işaret eder. Yaptığınız hatalardan ders alıp, kırmış olduğunuz kişilerden af dilemediğiniz sürece işlerinizin rast gitmeyeceğine işaret eden bu durum sizin için oldukça yol gösterici bir unsurdur. Hayatınla ilgili değişimler ve yenilikler söz konusu gibi…

Sanırım çok yakında bir evlilik planı var gibi görünüyor. Kuracağınız hanede bolluk, bereket ve mutluluk eksik olmayacak gibi görünüyor. Pek çok misafir ağırlayacaksınız, her biri de size minik hediyeler getirecek. Bu tatlı telaşın stresinden arınmak için günübirlik bir gezi söz konusu olabilir.

Rüyada Dağda Yürümek

Eğer dik değilse ve tırmanması kolay ise sizde karşınıza çıkan engelleri kolaylıkla yönetebilecek ve aşabileceksiniz demektir. Sadece biraz çaba ve dikkat gerektirir. Eğer uzun, pürüzlü ve dik ise, bu da sizin hayatınızda bu zorluklarla karşılaştığınızda çok dikkatli olmanız gerektiği, kararlar alırken iyi düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Sıkıntılı günlerin ardından eşinle seni mutlu günler bekliyor.

Evinizle ilgili dekorasyon değişikliği yapmayı düşünüyorsunuz. Ancak eşinle bir türlü ortak karara varamıyor gibisiniz. Sanırım bu değişikliği biraz erteleseniz iyi olacak. Stres veya sağlıkla ilgili bir sıkıntı görünüyor gibi, ancak çok endişelenecek bir duruma benzemiyor. Çok yakın zamanda maddi açıdan sizi bereketli günler bekliyor.

Rüyada dağ görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status