Rüyada Dağ Deniz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada dağ deniz görmek, genellikle iyi olayların yakın zamanda çabalarınıza bağlı olarak gerçekleşeceğine işaret eder.

Dağ, yüksek mevkili kişilerden yardım alınarak önünüze çıkacak engelleri aşacağınıza işaret ettiği gibi, yapmak istediğiniz işin zorluk derecesine de işaret etmektedir. Deniz ise, büyük bir huzur ve temiz bir yaşam vadeden bir unsurdur.

Dolayısıyla bu iki detayın bir arada görülmesi oldukça hayırlıdır. Çünkü karşınıza çıkacak engeller karşısında çaresiz kalmayıp destek alacağınıza ve başarılı olursanız uzun ve güzel bir yaşam süreceğinize delalet olur. Elde ettiğiniz mevkilerin kalıcı olacağına da işaret eder.

Rüyada Dağların Arasında Deniz Görmek

Rüyada dağların arasında deniz görmek, yapmakta olduğunuz işlerin sizi hayırlı bir yere götürmeyeceğine ve devam ederseniz başınıza türlü belalar açacağınıza işaret eder. Bir başka ifadeye göre yapmakta olduğunuz iş yüzünden birilerine haksızlık yaptığınıza ve kalp kırdığınıza işaret eder.

Yaptığınız hatalardan ders alıp, kırmış olduğunuz kişilerden af dilemediğiniz sürece işlerinizin rast gitmeyeceğine işaret eden bu durum sizin için oldukça yol gösterici bir unsurdur. Hayatınla ilgili değişimler ve yenilikler söz konusu gibi…

Sanırım çok yakında bir evlilik planı var gibi görünüyor. Kuracağınız hanede bolluk, bereket ve mutluluk eksik olmayacak gibi görünüyor. Pek çok misafir ağırlayacaksınız, her biri de size minik hediyeler getirecek. Bu tatlı telaşın stresinden arınmak için günübirlik bir gezi söz konusu olabilir.

Rüyada dağ deniz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status