Rüyada Dağ Başında Olduğunu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada dağ başında olduğunu görmek, kişinin karşısına çeşitli zorluklar çıkacağına, beklenmedik kişilerden darbe alacağına, düşmanlarının artacağına işaret eder.

Rüya sahibinin devlet dairesinde çalışacağına, yöneticilik yapacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, namının artacağına delalet eder. Kişi çeşitli zorluklara göğüs gerer ve sonucunda hak ettiği başarıya ulaşır, huzura erer. Bu rüya genellikle sıkıntılar sonucu elde edilen mükafata, mevki ve makam sahibi olmaya, rahata kavuşmaya yorulur.

Rüyada Dağa Çıkmak

Rüyada dağa çıkmak, rüya sahibinin kimsenin başaramadığı şeyleri başaracağına, sıkıntılı günler sonucunda hak ettiği mutluluğa kavuşacağına, şan ve şöhretinin artacağına, tüm dünyada adından söz ettirecek bir insan olacağına, maddi yönden sıkıntılar çekiyorsa yakın zamanda çok para kazanacağına, iş hayatında yüksek mevkilere geleceğine delalet eder.

Rüyada Dağa Çıkamadığını Görmek

Rüyada dağa çıkamadığını görmek, kötü haberler alır, mal ve mülkünü kaybeder, borç batağına düşer, dostları azalar, düşmanları artar, iş hayatında sorunlar yaşar, ailesi ve akrabaları ile arası açılır, üzüntülü günler geçirir.

Yakın zamanda müjdeli bir alacağınıza ve çok sevineceğinize de yorumlanır. Yalnız olmaktan sıkılıp, hayatında biri olmasını istiyor gibi bir halin var. Ancak durduğun yerde de karşına birinin çıkmasını beklemen doğru değil.

Arkadaş çevrene katılman, sosyal ortamlara girmen aradığın aşkı bulmana yardımcı olacak. Birazcık da kendine bakım yapsan, fena olmayacak. Katıldığın davetlerde çekingen tavırlarını üzerinden atıp, ortama uyum sağlamaya çalışmalısın.

Rüyada dağ başında olduğunu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status