Rüyada Cüzdan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cüzdan görmek, genellikle bol kazanca ya da kısmetli bir iş içine gireceğinize delalettir. Dolu ise çalışmıyorsanız bol kazançlı bir işe gireceğinizi ya da güzel bir iş teklifi alacağınızı gösterir.

Genellikle helal para kazanacağınıza ya da size bir yerlerden miras kalacağına işaret etmektedir. Boş ise gereksiz yere harcadığınız paralar yüzünden bir süre maddi sıkıntı çekeceğimize ya da bir süre gelirinizin kesileceğine delalettir. Düşürdüğünü gören bir kişi maddi kayıba uğrayacak demektir.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Bulduğunuzda içinin boş ya da dolu olmasına göre farklı yorumlar kazanmaktadır. Doluysa hiç ummadığınız bir yerden bir kazanç sağlayacak ya da bir mal sahibi olacaksınız demektir. Eğer boş ise mal ve mülk kaybı yaşayabilir ve hiç beklenmedik bir anda malınızı elinizden çıkartmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Cüzdan Almak

Genellikle bol kazanç, mal sahibi olma, düzenli gelir elde edebileceğiniz iyi bir işe girme gibi farklı anlamlarda yorumlanır. İşsizlerin iş sahibi olacağı, çalışanların ise mevkisinde yükseleceği anlamını taşır. Ayrıca kısmetinizin açılacağına ve yakın bir süre içerisinde nikah masasına oturabileceğinize delalettir.

Genellikle iyi yorumlansa da eskimiş ya da yırtık ise zor bir dönemin içine girdiğinizi ve bu dönemde maddi zorlukların sizi beklediğini gösterir.

Yakın zamanda alınmış bir evlilik kararı görünüyor. Bu haber arkadaşlarınızı ve ailenizi hem sevindirmiş hem de epey şaşırtmış gibi gözüküyor. Ancak büyük bir hızla düğün hazırlıklarına çoktan başlamışlar bile… Düğününüze çok uzaktan gelecek olan misafirler görünüyor. Epey kalabalık ve çok eğlenceli bir düğün olacak gibi… Katılanlar unutamayacakları bir eğlence yaşayacak gibi görünüyor.

Rüyada cüzdan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status