Rüyada Çürük Elma Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada çürük elma görmek, oldukça güzel anlamlar içerir. Kişinin bu dünyada emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağını ve asla açlık ya da geçim sıkıntısı çekmeyeceğine dalalet eder.

İyi kalpli, yardım sever insanların göstergesidir. Mutluluk verici olaylarla karşılaşmaya işaret eder. İnsanlarla uyumlu ve mutlu ilişkiler kurulacağını müjdeler. Eğer tatlı ve büyük ise kazancın her zaman bol olacağı ve zorlanmadan elde edileceği anlamına gelir. Eğer ekşi, yeşil ve ham ise güzel günlerin çok yakın olduğunu ancak o günlere ulaşmak için bazı zorlu yollardan geçmek gerektiğine dalalet eder.

Rüyada Çürük Elma Yemek

Rüyada çürük elma yemek, iyi huylu insanlarla muhatap olunacağına işaret eder. İş ortamında da eğitim ve aşk hayatında her zaman anlayışlı ve sakin insanlarla karşılaşacaksınız. Ayrıca sıkıntı içinde olanlar için ferah günler görmeye, sakin ve huzurlu anlara adım atmaya işarettir.

Güzel işler başaracak; hayırlı rızıklar elde edip bunu ihtiyacı olan insanlarla da paylaşarak bereketlendireceksiniz. Ailenizdeki huzursuzluklar sona erecek ve herkes birbirini daha iyi anlamaya başlayacak. Bekar olanlar için de en yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşıp mutlu bir yuva kurmaya, hayırlı evlatlar edinmeye dalalet eder.

Sevdiklerin ayrı olanlar içinse en yakın zamanda yaşanacak kalıcı kavuşmaların habercisidir. Rengine, boyutuna ve tadına göre farklı anlamlara gelebilir. Sarı ise hüzünlü anların ardından yaşanacak sevinçli günlere, kırmızı ise büyük mutluluklara dalalettir. Yeşil, sıkıntı çekip ardından feraha kavuşmaya dalalet eder. Ekşi, zorluklarla karşılaşmaya, tatlı ise mutluluk veren insanlarla bir arada olmaya işaret eder.

Rüyada çürük elma görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status